AYT 1 ayda yetişir mi?

Üstün başarın için tebrik ederim. Eğer hedef büyük değilse 1 ayda düzgün çalışırsan netlerini en fazla 20 30 olur bence daha fazlası zor. Çok çalışman lazım.

Haftada 3 gün stajım var oradan 12 de çıkıyorum çalışmak için zamanım bayağı bir oluyor.

Haftada 3 gün stajım var oradan 12 de çıkıyorum çalışmak için zamanım bayağı bir oluyor.
Hocam istersem günde 12 saat çalışın fark etmez, önemli olan aldığınız verim anladığınız konu.
Eğer kendi kendine çalışıp ben yaparım diyorsan netlerini yükseltirsin 1 ayda. Belki 40'ı görürsün tabi bu sene çıkacak sınavın zorluğuda önemli bir etken.

Hocam arkadaş 2 yıllık yazsın bence 1 ayda günde 10 saat çalışarak iyi bir üniversitede 2 yıllık kazanabilir.
2 yıllıkların iş sektöründe hiç bir değeri yok. Lise mezunu olup kendini geliştirenler daha üstte kalıyor.

DGS işi yaş bugün var yarın yok. Mezun her türlü daha iyi. Ben de seninle aynı durumdayım. Bence full ayt çalışıp 30 üstüne çıkarsak mühendislik gelir. TYT de 50-60 civarı olursa tabii. Ben de staj yapıyorum, benim ki akşam 6 da bitiyor 7 de ölü gibi evde oluyorum. Bizim avantajımız M.T.O.K. var. Eğer kendi alanından bir bölüm ile devam edeceksen kesinlikle MTOK dan seçim yap.

Geri
Yukarı