AYT 6 ayda biter mi?

balendin34

Decapat
Öncelikle TYT yanından AYT çalışıyorum ama TYT daha tam bitmedi. Netlerim 70 80 bantlarında. AYT'de ise girdiğim son denemede 25 net geldi. Hedefim 50 60 bin, en kötü 70 bin. 11. sınıfım sağlamdı. AYT'nin o kısmını iyi yapacağımı düşünüyorum. AYT'de şöyle bir 60 65 net yakalayabilir miyim acaba 6 ayda?

Sağlam çalışırsan yaparsın hocam. İmkansız değil. TYT konusunda tavsiyen var mı? Her deneme Türkçeye göre 50-60 net arası yapıyorum. FKB desen yok.

Öncelikle TYT yanından AYT çalışıyorum ama TYT daha tam bitmedi. Netlerim 70 80 bantlarında. AYT'de ise girdiğim son denemede 25 net geldi. Hedefim 50 60 bin, en kötü 70 bin. 11. sınıfım sağlamdı. AYT'nin o kısmını iyi yapacağımı düşünüyorum. AYT'de şöyle bir 60 65 net yakalayabilir miyim acaba 6 ayda?

Aynı şeyleri ben de yaşadım :D 11. sınıf sağlamsa biter bitmesine de ben kendimi yemiştim 6 ayda biter mi, bitmez mi diye. Sonra 5 sonra 4.. Böyle sorular sorarak vakit kaybetme. Ders çalış onun yerine. 11. sınıf sağlamsa 60+ net yakalarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sıralama hedefiniz hangi alan için? Eşit ağırlık için konuşuyorsak bu netlerin de üzerine koyarak derece bile yapılabilir kalan sürede.

Dostum vallahi benim hedefim olan netleri şu an yapıyorsun 😁, 6 ayda gerçekten derece bile yapılabilir, başarılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam çalışırsan yaparsın hocam. İmkansız değil. TYT konusunda tavsiyen var mı? Her deneme Türkçeye göre 50-60 net arası yapıyorum. FKB desen yok.

Ben matematikte Eyüp B. İle çalıştım. Gerçekten çok işe yaradı. Fizik, kimya, biyoloji için ise ben kendime bir kamp yaptım. 2 3 haftada yoğun tempoda hepsini bitirmeye yönelik... Gerçekten de bitmek üzere. Türkçe için ise dil bilgisini hallettiğimde hızlı net artışı yakalamıştım.

O sıralama hedefiniz hangi alan için? Eşit ağırlık için konuşuyorsak bu netlerin de üzerine koyarak derece bile yapılabilir kalan sürede.

Sayısal.

Kardeşim geçmiş olsun artık senin 1 yıl 6 ayın var.

Teşekkür ederim kardeşim. Sorun değil. Hayatımızdan 1 yıl gitsin karşılığını 40 yıl olarak alıyoruz :D

Günde 6-8 saat arası çalışırsan yaparsın. Benim tyt 60larda geziyor.

Aynı şeyleri ben de yaşadım :D 11. sınıf sağlamsa biter bitmesine de ben kendimi yemiştim 6 ayda biter mi, bitmez mi diye. Sonra 5 sonra 4.. Böyle sorular sorarak vakit kaybetme. Ders çalış onun yerine. 11. sınıf sağlamsa 60+ net yakalarsın.

Okul var saat 6.40 da başlıyor ben 3.30'a kadar çalışıyorum hocam ara sıra böyle kafamı dinlemek için 10 15 dk forumlarda sınavla ilgili şeylere bakıyorum.

TYT tam olarak biten bir şey değil aslında.

Evet biliyorum zaten TYT bittiğinde branş denemeleride çözeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı