AYT Biyoloji için konu kaynağı önerisi

İyi akşamlar teşekkürler. Hocam şahsen biyolojiyi dinleyerek değil okuyarak anlıyorum. Palme ve 345'e sahibim zaten Limit'e de bakacağım. Bir de asel biyoloji defteri var üretimini ve satışını durdurmuşlar eski forum konularında öve öve bitiremiyorlar bu kitabı. Bu kitap hakkında bilginiz var mı?

Hocam tavsiyem yeni baskı kitapları almanız çünkü kazanımlar neredeyse her sene değişiyor. Asel yayınlarının yeni baskını bulursanız alabilirisiniz. Bir de görsel olarak anlayan biri iseniz pandül ve Murat yayınlarının kitaplarına da göz atmanızı öneririm.

Bence eski basımdan çalışacaksanız aynı anda önünüzde yeni basım bir kaynak da olsun. Değişen noktalar oluyor yıla göre.

Hocam tavsiyem yeni baskı kitapları almanız çünkü kazanımlar neredeyse her sene değişiyor. Asel yayınlarının yeni baskını bulursanız alabilirisiniz. Bir de görsel olarak anlayan biri iseniz pandül ve Murat yayınlarının kitaplarına da göz atmanızı öneririm.
Biyolojide neredeyse her yıl müfredattaki bilgileri güncelliyorlar dediklerinize katılıyorum. Limit, Palme, 345 bu kaynaklarla devam edeceğiz anlaşılan. Teşekkürler tekrardan.

Hocam son olarak şuna da değineyim asel yayınlarının kitabını az önce inceledim ve cidden kaliteli bir kitap olmuş ancak üstteki hocamın da dediği gibi bundan çalışacaksanız yanınızda yeni bir kitap bulundurun çünkü müfredatta olmayan bilgiler bir hayli fazla gibi birkaç tane örnek bırakayım bakın isterseniz.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    159,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 2.png
    2.png
    194,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 3.png
    3.png
    84,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 4.png
    4.png