AYT Edebiyat için soru bankası tavsiyesi

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
AYT Edebiyat için soru bankası tavsiyesi verir misiniz? Meslek Liseli olduğum için çok az edebiyat gördüm. Bu yüzden orta seviyenin altı zorluk seviyesinde kaliteli bir kaynağa ihtiyacım var.

-
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleme:
AYT Edebiyat için soru bankası tavsiyesi verir misiniz? Meslek Liseli olduğum için çok az edebiyat gördüm. Bu yüzden orta seviyenin altı zorluk seviyesinde kaliteli bir kaynağa ihtiyacım var.

-
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Videoları benim hocamdan izle. Soru bankası olarak önce bilgi sarmal çöz. Açıkçası bilgi sarmal önermezdim fakat edebiyatta soru bankası pek fark etmiyor. Bilgi sarmaldan sonra limit geçebilirsin. Limit top noktasıdır eşit ağırlık sözel derslerin.

Videoları benim hocamdan izle. Soru bankası olarak önce bilgi sarmal çöz. Açıkçası bilgi sarmal önermezdim fakat edebiyatta soru bankası pek fark etmiyor. Bilgi sarmaldan sonra limit geçebilirsin. Limit top noktasıdır eşit ağırlık sözel derslerin.
Geçen yıl Benim Hocamı izledim fakat çok detaylı, o yüzden bu yıl Rüştü Hoca'dan dinleyeceğim çoğunlukla.

Soru bankası olarak orta zorlukta Palme'nin kitabını aldım.

Geçen yıl Benim Hocamı izledim fakat çok detaylı, o yüzden bu yıl Rüştü Hoca'dan dinleyeceğim çoğunlukla.

Soru bankası olarak orta zorlukta Palme'nin kitabını aldım.

Tamam soru bankası çok fark etmiyor zaten. Rüştü Hoca'da seni çok güzel bir seviyeye taşır. Tek tavsiyem ocaktan sonra ea sözel kısmına başla. Aralık sonuna kadar sadece TYT-AYT Matematik ve Geometri yap.

Geri
Yukarı