AYT fizik dersi hangi YouTube kanalından dinlenmeli?

shawnnn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. AYT fizik calışmaya başlayacağım. Ancak hangi YouTube kanalından calışacağıma karar veremedim. Olabildiğince bütünlük olması açısından tek bir kanaldan devam etmek istiyorum. AYT fizik icin iki kanal arasında kaldım. Altug Gunes ve Özcan Aykın. Izleyenleriniz varsa goruslerini belirtebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
VIP fizik her şeyi anlatıyor hocam. Altuğ ile Özcan hocalarım bir tık eksik olabiliyorlar bazı konularda. Ben bazen ondan bazen bundan diye ilerliyorum daha iyi oluyor bence.

Geçen sene sınava girip AYT fiziği fulleyen biri olarak eğer aşırı temelden başlamak istemiyorsanız VIP fizik önermem. Videoları çok uzun ve sorular çok kolaydan başlıyor. Eğer yeni başlıyorsanız olabilir ama az biraz biliyorsanız tavsiye etmem. Ben fizikle barış ile çalışmıştım hem TYT hem AYT için ona bir göz atabilirsin belki kafana yatar. Özcan aykın ve altuğ güneş konusunda Özcan aykını tercih ederdim.

VIP fizik her şeyi anlatıyor hocam. Altuğ ile Özcan hocalarım bir tık eksik olabiliyorlar bazı konularda. Ben bazen ondan bazen bundan diye ilerliyorum daha iyi oluyor bence.

Teşekkürler hocam.

Geçen sene sınava girip AYT fiziği fulleyen biri olarak eğer aşırı temelden başlamak istemiyorsanız VIP fizik önermem. Videoları çok uzun ve sorular çok kolaydan başlıyor. Eğer yeni başlıyorsanız olabilir ama az biraz biliyorsanız tavsiye etmem. Ben fizikle barış ile çalışmıştım hem TYT hem AYT için ona bir göz atabilirsin belki kafana yatar. Özcan aykın ve altuğ güneş konusunda Özcan aykını tercih ederdim.

Teşekkürler hocam.

Hocam fizikte bayağı gerideyim. 11. sınıfım. VİP Fizik çok temelden anlatıyor da çok uzun videoları.
Başka alternatif öneriniz var mı?

Hocam fizikte bayağı gerideyim. 11. sınıfım. VIP fizik çok temelden anlatıyor da çok uzun videoları.
Başka alternatif öneriniz var mı?

Dediğim gibi ben fizikle barış izliyordum ama onun videoda çözdüğü sorular biraz bilgi gerektiren sorular o yüzden size Özcan Aykını önerebilirim o da gayet güzel ve sade anlatıyor.

Dediğim gibi ben fizikle barış izliyordum ama onun videoda çözdüğü sorular biraz bilgi gerektiren sorular o yüzden size Özcan aykını önerebilirim o da gayet güzel ve sade anlatıyor.

Hocam bir de yapmis oldugum programa gore AYT matematigi subat sonu mart basi gibi bitiriyorum. Uygun olur mu acaba? Kalan sürede deneme cozmeyi dusunuyorum gec degil değil mi? Bazi arkadaslarim ocak basinda bitmeli vb diyorlar.

Geri
Yukarı