AYT kitap önerisi

@mechanicalengineer1 hocam yani elbette. Eğer sayısal çözecekseniz matematik ve fen alanında ki derslerden sorumlusunuz. AYT matematik için seviyenizi çok bilmemekle beraber Orijinal ve 345 öneririm ben. Mümkünse Bilgi Sarmal'ın AYT kitabını almayın ben çok beğendiğimi söyleyemem.

@mechanicalengineer1 hocam yani elbette. Eğer sayısal çözecekseniz matematik ve fen alanında ki derslerden sorumlusunuz. AYT matematik için seviyenizi çok bilmemekle beraber Orijinal ve 345 öneririm ben. Mümkünse Bilgi Sarmal'ın AYT kitabını almayın ben çok beğendiğimi söyleyemem.
Birde hocam konular yetişir mi :D eskiden günde 3.3 saat çalışırken pazardan itibaren +3 saat daha ekledim ama şöyle fen ve sosyalle beraber yani mat ve türkçe hala aynı sürede. Üstüne ayt eklenince ne yapacağımı bilmiyorum. Hedefim 20 net yapmak ayt matematikten.

Birde hocam konular yetişir mi :D eskiden günde 3.3 saat çalışırken pazardan itibaren +3 saat daha ekledim ama şöyle fen ve sosyalle beraber yani mat ve türkçe hala aynı sürede. Üstüne ayt eklenince ne yapacağımı bilmiyorum.
Tyt netin iyi ben senin yerinde olsam sadece deneme çözerim tyt adına.

TYT değil AYT'ye yoğunlaş artık. Seni kurtaracak olan AYT. Bir de eğer sayısalcıysan ayt sosyali öğrenmene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı