AYT matematik ve geometri için kaynak önerisi

KMJ3

Decapat
Merhabalar TYT matematikte Bıyıklı Matematik kanalını kullandım açıkçası TYT birazda mantık işi olduğu için açıkçası üst düzey bir fayda alamadım ama bitirdim konuları neticede. AYT matematik önemli bir bölüm olduğu için sizlerden kanal önerisi bekliyorum 345 AYT matematik soru bankası var + fasikül var oradan ilerleyeceğim. Geometri için ise vasatın altıyım hala sorularda sıkıntı yaşıyorum üstüne düşemedim sürekli başa döndüm bu yüzden boşa gitti zamanım onada kaynak önerisi ve kanal önerisi istiyorum. (Kötüyüm geometride.)

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT Matematik olarak 345'den sonra Orijinal soru bankası ve Apotemi Trigonometri/Limit/Türev/İntegral fasikülü alınmasında fayda var. Sınava kalan süre azalıyor son 4 ay denemelerle boğuşacaksın dostum ona göre plan yapmalısın. Geometri olarak 345 Geometri soru bankası güzeldir. Kanal olarak Mustafa Yağcı Hoca'nın güzel videoları var onlara bakılabilir. İyi çalışmalar dilerim.

AYT Matematik olarak 345'den sonra Orijinal soru bankası ve Apotemi Trigonometri/Limit/Türev/İntegral fasikülü alınmasında fayda var. Sınava kalan süre azalıyor son 4 ay denemelerle boğuşacaksın dostum ona göre plan yapmalısın. Geometri olarak 345 Geometri soru bankası güzeldir. Kanal olarak Mustafa Yağcı Hoca'nın güzel videoları var onlara bakılabilir. İyi çalışmalar dilerim.
Hocam uzun yanıtınız için teşekkür ederim fasiküllerden bir iki tanesi var ama dediğiniz gibi 2 soru bankası falan bitirdikten sonra değerlendirmeyi düşünüyorum Mustafa Yağcı hocayı duymuştum deneyeceğim teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı