AYT matematik zor geliyor

AYT matematiği yapamamanın tek sebebi konu anlatımlardan sonra direkt soru çözümüne geçmeniz bunu yapmak yanlış ben AYT matematiğe şubatta başladım ve şu an 25 net yapıyorum ve bu netleri gelmemi sağlayan en önemli şey bol bol soru çözüm videoları izlemek konu anlatım olarak sana bıyıklı matematiği izlemeni öneririm onu izledikten sonra direkt o konunun soru çözüm videolarına bak soru çözüm olarak da Eyüp b en iyisidir ve en ama en önemliside grafik yorumlama ve çizebilme eğer grafikte kötüysen grafiklere ayrı önemle çalış.

İfadeler: XFG

Evet, böyle yapıyordum. Konu anlatımını izledikten sonra o halde soru çözmeden soru çözüm videosu izlerim.

Tek bir kanal lazımsa Eyüp B'dir. Zamanla geliseceksin sadece pes etme ve her gün düzenli bicimde calıs AYT matematige. TYT temelin saglamsa AYT cok rahat bir sekilde artar.
Matematiğin Güler Yüzü+ EyüpB.

Hocam matematiğin güler yüzü izliyorum da daha konunun başında öğretmeden kökler toplamı diyor mesela. Ondan bıraktım.
Ben de konulara yarım yamalak hakimim ama mustafa hocayla götürüyorum şu an zorlayarak.
Saolsun taktikleriyle 345'i eritiyorum şu an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…