AYT netlerim artmıyor

KomutanLogar001

Centipat
Arkadaşlar öncelikle AYT matematik konu anlatım videolarını neredeyse ful izledim fakat hala bir gelişme yok gibi hissediyorum, sanki yerimde sayıyorum hissi geliyor. Kalan süreçte AYT matematiğimi nasıl sağlam bir şekilde ilerleteceğimi bilemiyorum soru çözmeye gelince 2-3 test rahat gidiyor sonra tıkanıyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Aranızda deneyimli tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim kalan süreçte AYT matematiği minimum 10 net maksimum 20 nete kadar çıkarmak istiyorum sizce mümkün elimdeki AYT matematik kitapları ise.
AYT matematiğin ilacı ( temel atmak için)
345 AYT matematik.
Sizce sadece bu kitaplarla 10-20 net arası mümkün mü tavsiyeleriniz neler.
Şu anki AYT mat netim 0-5

Arkadaşlar öncelikle AYT matematik konu anlatım videolarını neredeyse ful izledim fakat hala bir gelişme yok gibi hissediyorum, sanki yerimde sayıyorum hissi geliyor. Kalan süreçte AYT matematiğimi nasıl sağlam bir şekilde ilerleteceğimi bilemiyorum soru çözmeye gelince 2-3 test rahat gidiyor sonra tıkanıyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Aranızda deneyimli tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim kalan süreçte AYT matematiği minimum 10 net maksimum 20 nete kadar çıkarmak istiyorum sizce mümkün elimdeki AYT matematik kitapları ise.
AYT matematiğin ilacı ( temel atmak için)
345 AYT matematik.
Sizce sadece bu kitaplarla 10-20 net arası mümkün mü tavsiyeleriniz neler.
Şu anki AYT mat netim 0-5

Kaçıncı sınıfsınız? 345 kaliteli yayındır. Ama ilk daha basitlerine bakmanız lazım.

Bence deneme alıp denemeler üzerinden kendini geliştirmeyi deneyebilirsin. Soru bankası çözer gibi deneme çöz. Bunu 2 hafta kadar yaptıktan sonra soru bankasına geçince daha iyi olduğunu hissedeceğini düşünüyorum.

Benim de AYT de 10 net yapmam gerekiyor ve AYT konuları bana zor geliyor bu yüzden TYT de ilk 12 konuyu sağlam tutup yaklaşık 7-8 neti oradan yakalamayı düşünüyorum onun dışında diğerlerine göre daha çok çalışmaktan yapacak bir şey yok galiba.

12.sınıfım sınav senem.
Matematiğin ilacı var biraz daha kolay temel atmak için. Ama aşırı geç kalmışlık hissi var AYT için.
Yanii tabii ki geç ama AYT matematikte 10-15 net için 2.5 ay çok yeterli bir süre. 0'dan 15'e çıkmak kolay sonrasını getirmek zor. Günde 2-3 saat versen çok rahat görürsün. Sadece temelini kontrol etmen ve emin olduktan sonra ilerlemen, soru çeşidi görmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı