Ayyıldız Team ile dalga geçenleri ayyıldız Team nasıl buluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumlarında haddini aşanlar isimli bir konu başlığı gördüm ve merak edip okumak istedim. Birisi Facebook üzerinden dalga geçmiş ve onlarda forumda direkt hemin şahısın profil linkini paylaşıp açıklamada şunları yazmışlar.
Ay yildiz tim denilen kurulus kolpadir insanlarin gazini almak icin olusan sadece en buyukleri 35 yasinda olan ergen grubun tekidir tek yapabildikleri facebook phishing gecen sene hindistanin okul sitelerini hackliyorlardi lamer teamin teki ayrica hukumet yalakasi

Kendi kendilerine eğleniyorlar. Yok şu teröristi ifşaladık yok şunu bulduk. Birgün MİT veya TEM ile çakışınca ne olacak merak ediyorum. Kendilerince milliyetçilik kasıyorlarda bir gün geri tepince ne kasacaklar acaba. Forumlarda 10-20 euro'ya satılıyor bu bilgiler. KVKK'dan ceza yiyince gelemeyen pişmanlık hissini göreceğim.
Hocam forumlardan gerçek hacker bulma şansım olur mu?

Dolandırılmayan. Mesela şimdi Mernis datasını hepimiz biliyoruz ama bunun mesela Azerbaycan olan datası lazım diyelim bana. Ya bir şahıs için ya da toplu diyelim.

Dolandırılmayan. Mesela şimdi Mernis datasını hepimiz biliyoruz ama bunun mesela Azerbaycan olan datası lazım diyelim bana. Ya bir şahıs için ya da toplu diyelim.
O tür siteleri paylaşmak yasak ve suç. Site ismi veremem ama araştırısanız bulabilirsiniz.

Ay yildiz tim denilen kurulus kolpadir insanlarin gazini almak icin olusan sadece en buyukleri 35 yasinda olan ergen grubun tekidir tek yapabildikleri facebook phishing gecen sene hindistanin okul sitelerini hackliyorlardi lamer teamin teki ayrica hukumet yalakasi
Tam olarak yaptıkları şeyler aslında bizlerin de bildiği bu phishing yöntemleri mi?

Elimde 1,5 GBlik azerbaycan data breach var ama cok kucuk boyut ayrica azerbaycan datalari cok fazla korunuyor Dikkat et basina is alma

Ayyıldız 10-12 yaşındaki çocukları etkilemek için kurulmuş. :) Mehmet yüzük ve kitap satmak için medyada dileniyordu resmen. Zaten bir ara bilgisayarındaki dosyalar paylaşılmıştı ne olduğu iyice belli olmuştu. Yasin eskiden onların sitesini hacklemişti. Paylaştıkları hesapların bazıları sahte kendileri açıyorlar. Türk sitelerine zarar vermiyoruz diyorlar ama backlink eklemedikleri türk site kalmamıştı 2012 yıllarında. Forumlarına bir giriyorsun internet sitesine mi girdin, 5. komando alayına mı girdin belli değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı