Azerbaycan'da GeForce NOW nasıl alınır?

GG_Ghost

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Azerbaycan'da yaşadığım için en yakın GeForce NOW sunucusu olarak Ermenistan'a bağlanıyorum. Oyun oynarken hiçbir problem falan yaşamiyorum, sadece Premium'a yukseltmek istediğimde olmuyor. Ödeme sayfası açılmıyor, VPN kullanarak başka ulkeden odeme yapmak istedim ama kartım guvenlik nedeniyle bloke edildi.
Yardımcı ola bilecek varsa yardım etsin, sistemim çok düşük Premium'a yukseltebilirsem çok iyi olacak.

Nasıl GeForce NOW premium satın alabilirim? Baska ulkelere nasıl bağlanabilirim? GFN.RU ya bile bağlansam benim için yeterli. Odeme işlemlerini yapmam için.

GeForce NOW yakın zamanlarda Azerbaycan'da sunucu açar mı?

Onere bileceyiniz ücretsiz bir VPN var mı, hepsi ucretli diye giremiyorum.

Bildiğim kadarıyla GFN ermenistana yeni sunucular açtı ama Beta'ya katılanlar oynayabiliyor. Türkiye'ye göre daha az ping durumu ile oynarsınız. Google web mağazasında var bayağı bir VPN. Oradan deneyin birini. TL bazından da alabilirsiniz TR sunucularından size kalmış o artık.

Cecaplarıniz için teşekkür ederim.
Ermenistan sunucusunda ücretsiz olarak 30 dakika oynaya biliyorum, RTX 3060 ile. Türkiye veya baska ulkelerin GeForce NOW sunucusunda premium satın alsam, Ermenistan sunucusunda aktiv olur mu peki? Misal Avrupa'dan premium satın alsam GFN. Am da premium aktiv olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı