AzureWave AW-NB290 Yosemite uyumlu mudur ?

Dexter61

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ebay'den bu kartı sipariş vermek istiyorum, şuan kullandığım ultrabookumun wifi kartı mavericks uyumlu değil maverickste usb doggle ile bir şekilde idare ediyordum ama artık yosemite çıktığından bir wifi kartının daha iyi olacağına karar verdim. Siparişini vermeden önce aklımda kalanlar bu kartı yosemite ilede sorunsuz kullanabilir miyim ? Acer Aspire S3 391 (Core i3 3217U) modeli ile uyumlumudur Atheros AR5BMD222 modeli var şuan cihazda. Birde cihaza sorunsuz mavericks kuruluyor ama yosemite'ın kurulacağından emin değilim birde o var bu konuda emin olmadan almakta istemiyorum açıkcası. Şuan windows 8.1 kullanıyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz ? Özellikle Recep Abinin yorumlarını bekliyorum. Kafama en çok takılan mavericks'i sorunsuz çalıştıran sistem yosemite'ta sıkıntı çıkarır mı. Sizce bunu deneyip mi kart siparişi versem bilemedim ki.
Ürünün linki bu: Azurewave AW NB290 BCM943225HMB BCM2070 Half Wireless Bluetooth BT WLAN Card | eBay

Unibeast yöntemi ile sorunsuz kurulum yaptım bu arada.

Tonymac x86'da kullanıcı Mavericks'te sorunsuz çalıştırdığını belirtmiş.

DSDT ve Plist düzenlemesi yapmış sadece.

Vendor ve Device ID'lerini IO80211Family.kext ve IOBluetoothFamily.kext dosyasına ekleyip DSDT'yi düzenlemiş.

Bakarsın Yosemite'dedoğrudan çalışır :p

Çalışacaktır.

//Etiketlemeyi öğrenelim artık @Dexter61

Tonymac x86'da kullanıcı Mavericks'te sorunsuz çalıştırdığını belirtmiş.

DSDT ve Plist düzenlemesi yapmış sadece.

Vendor ve Device ID'lerini IO80211Family.kext ve IOBluetoothFamily.kext dosyasına ekleyip DSDT'yi düzenlemiş.

Bakarsın Yosemite'dedoğrudan çalışır :p

Çalışacaktır.

//Etiketlemeyi öğrenelim artık @Dexter61
Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim Recep abi. Etiket için kusura bakma unutmuşum. Peki sence yosemite'ta sorunsuz kurulur mu bu sisteme, yabancı forumlarda dahil olmak üzere her yere baktım ama daha kuran olmamış benim cihaza. Sence kurup ondan sonra mı sipariş versem kartı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı