B ehliyete A1 ekletme ücreti nedir?

KadirBugra

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Umarım doğru konu başlığına yaziyorumdur. Güncel durumda b ehliyete A1 ekletme ücreti nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin bir fiyatı yok. Kimisi A1 parası alıyor kimisi onun yarısını alıyor. Serbestten de serbest bir piyasa oluştu bunda. Herkes kafasına göre takılıyor.

Adana'da X kursa arkadaşım geçen hafta yazıldı. 5500 lira alındı. Süreci başladı mı bilmiyorum.
Sivas'ta X kursa başka bir arkadaşım yazıldı. Ondan 6000 lira istemişler. O yazılmadı.
Yine Sivas'ta Xx kursta 7000 lira istenmiş.

Dediğim gibi. Sertbest ama bayağı serbest bir piyasaya dönmüş durumda bu.

Adana'da X kursa arkadaşım geçen hafta yazıldı. 5500 lira alındı. Süreci başladı mı bilmiyorum.
Sivas'ta X kursa başka bir arkadaşım yazıldı. Ondan 6000 lira istemişler. O yazılmadı.
Yine Sivas'ta XX kursta 7000 lira istenmiş.

Ben de sivastayim bir abim 5000 liraya yazilmis internette yaklaşık 2000 görünce sevinmiştim, durum rezillik.

Yine Sivas'ta Xx kursta 7000 lira istenmiş.

Evet bizde de fiyatlar bu civarda, şimdiye kadar hiç almak isteyen olmadı zaten. Millet fiyatı duyunca ekler A2 alırım diyor.

Geri
Yukarı