B250M Bazooka sisteme SSD önerisi

HyportHeymia

Kilopat
Daha fazla  
Kullandığım SSD WD Green 120GB hafızası yeterli gelmediği için sisteme 2. ve daha yüksek kapasiteli bir SSD almayı düşünüyorum. Ayrıca sistemimde WD Blue 1TB HDD bulunuyor. Almayı düşündüğüm SSD kapasitesi 240GB veya 250GB daha fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Kullandığım SSD'nin yazma hızında ise düşüş var.
Dashboard, CrystalDiskInfo ve CrystalDiskMark çıktılarını aşağıya ekliyorum. Ciddi bir sorun var mı?
Sistemimdeki anakart MSI B250M Bazooka üzerinde M.2 soket(m Key) bulunuyor. Bu tip modeller bütçemi çok aştığından 2.5" modeller olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyatlı, tavsiyem:

Fiyatı pek uygun olmayan ama kaliteli SSD'ler:

Kullandığım SSD WD Green 120GB hafızası yeterli gelmediği için sisteme 2. ve daha yüksek kapasiteli bir SSD almayı düşünüyorum. Ayrıca sistemimde WD Blue 1TB HDD bulunuyor. Almayı düşündüğüm SSD kapasitesi 240GB veya 250GB daha fazlasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Kullandığım SSD'nin yazma hızında ise düşüş var.
Dashboard, CrystalDiskInfo ve CrystalDiskMark çıktılarını aşağıya ekliyorum. Ciddi bir sorun var mı?
Sistemimdeki anakart MSI B250M Bazooka üzerinde M.2 soket(m Key) bulunuyor. Bu tip modeller bütçemi çok aştığından 2.5" modeller olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 733159

Eki Görüntüle 733160

Eki Görüntüle 733161
Bütçeniz nedir? Eğer okuma yazma hızları yüksek olmasını istiyosan m2 Ssd alınır daha iyidir anakartınızdada yeri varsa.

Adam 120 GB artık yeterli gelmediği için 240-250 GB SSD modeli sormuş, neden 120 GB SSD öneriyorsun ki. 2 tane mi alsın ne yapsın.

Uygun fiyatlı, tavsiyem:

Fiyatı pek uygun olmayan ama kaliteli SSD'ler:
Sandisk kronik arız var önermeseniz iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı