B350 anakartlarda overclock sınırı mı var?

Buyurun hocam. 10 dakika sonra da FPU testi atacağım. Yalnız işlemciyi tekrar 4GHz'ye alıp voltaj düşürdüm.

Buyurun hocam. 10 dakika sonra da FPU testi atacağım. Yalnız işlemciyi tekrar 4GHz'ye alıp voltaj düşürdüm.Eki Görüntüle 789864
Hocam burası sensör sayfası değil , programı açarken eğer ”Only Sensors” işaretlerseniz sadece bahsettiğim ekran gelir. Ve bahsettiğim ekranda belki aşağıdadır bilemiyorum, yanında elektrik işareti olan V‘la ilgili olan kısmın SS’ini atabilirseniz sevinirim.

Umarım doğru olanı atmışımdır .
Bu da FPU testi. Umarım bunu da doğru yapmışımdır .

Son düzenleme:
V Core kısmı bizi ilgilendiriyor, FPU testini doğru yapmışsın bir de test açıkkenki SS’i atmanı istemiştim, onun sebebi de ne kadar bir Drop yaşandığını görmemiz için.

Test hala açık. Eğer istediğiniz başka bir şey varsa onuda atabilirim.

Pek VDrop da yok gibi, ekstra istediğim bir şey yok. Gayet güzel şu an. Ha eğer yaparsanız 4.1 GHz’deki değerleri de atabilirsiniz. Ancak bunlar da kafi.
Bu da 10 dakika sonraki değerler. 4.1GHz'de fazla voltaj istediği için 4GHz'de kalmaya karar verdim. Teşekkür ederim yardımlarınız için. 4.2GHz kullanmak isterdim ama malum elimdeki de B350 anakart. Fazla sınırları zorlamaya gerek yok.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…