B350-Tomahawk-Arctic MSI Windows üzerinden nasıl BIOS güncellerim?

balikeat

Megapat
Recep Baltaş'ın "Windows üzerinden BIOS güncelleme" makalesini okudum fakat benim sorunum daha farklı. MSI Live uptade 6 yazılımı ile BIOS güncellemesini kontrol ettirdiğimde BIOS güncel güncellemeye gerek yok uyarısı alıyorum fakat BIOS yazılımım eski. Anakartım için bu ay içinde bir adet beta güncellemesi çıkmış yüklemek istiyorum fakat USB belleklerim kayıp. En son aldığım belleği yıllar önce bu tarz bir iş için kullanıp bir köşeye atmıştım şimdi bulamıyorum ve yeni bir USB bellek almak istemiyorum.

Anakart: B350-Tomahawk-Arctic MSI.

Recep Baltaş'ın "Windows üzerinden BIOS güncelleme" makalesini okudum fakat benim sorunum daha farklı. MSI Live uptade 6 yazılımı ile BIOS güncellemesini kontrol ettirdiğimde BIOS güncel güncellemeye gerek yok uyarısı alıyorum fakat BIOS yazılımım eski. Anakartım için bu ay içinde bir adet beta güncellemesi çıkmış yüklemek istiyorum fakat USB belleklerim kayıp. En son aldığım belleği yıllar önce bu tarz bir iş için kullanıp bir köşeye atmıştım şimdi bulamıyorum ve yeni bir USB bellek almak istemiyorum.

Anakart: B350-Tomahawk-Arctic MSI.
Program beta versiyonları yüklemiyordur. Tam sürüme geçerse ozaman indirilebilir olacaktır.

O yazılımı ben de denedim. Pek sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Ucuza bir şekilde Flash Bellek bulun derim. Ben de eski 512 MB'lık bir tane var onunla bile yapabildim. Hem başka işlerde de işinize yarar. Windows yüklemede vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı