B450 anakart önerisi

Burada gerekenler anlatılmış :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada Aorus Pro'dan bahsediliyor. O ürünün fiyatı X470 fiyatlarında. Neden bu videoyu gösterme ihtiyacı duydunuz anlamadım.

gigabyte alsam benim için ne eksisi olur aorus alsam ne gibi artısı olur bana aradaki fiyat farkı 240 lira değecek bir şeyi varmı acaba
buda olabilir mi önersi olan varsa atabilir. Ryzen 5 2600 alıcam.

gigabyte alsam benim için ne eksisi olur aorus alsam ne gibi artısı olur bana aradaki fiyat farkı 240 lira değecek bir şeyi varmı acaba
Artıları;
•ATX boyutunda anakart
•Daha iyi ses kartı
•O.C'a daha yatkın (Daha iyi soğutma)
•64 GB ram desteği (4 Slot)
•Soğutmalı M2 X4 slotu
•RGB Fusion desteği

buda olabilir mi önersi olan varsa atabilir. Ryzen 5 2600 alıcam.
Eğer O.C yapmayacaksan fazla bir artısı yok. Tabi birde 2 den fazla M.2 SSD kullanmayacaksan. Sonuç olarak hepsi kaliteli marka soğutması çok kötü olmadığı sürece Asus'ta Gigabyte da alabilirsin.
MSI da iyi ama O.C yi elle yapman lazım veya O.C yapmazsın core performance boostu kapatırsın işlemcini stock hızda kullanırsın sana kalmış.

Ryzen 5 2600 için 750 liradan fazla para harcama anakarta. Kullanamayacağın ya da özelliklerini aktif bile edemeyeceğin anakartla boşuna para verme derim.
Hatta MSI B450 Pro al geç derim. Hatta tasarruf yapıp Ryzen 5 3600 alabilirsin. Çok daha iyi olur. arada 300 TL fiyat farkı var.

Ben B450 TOMAHAWK kullanıyorum fazlasıyla memnunum.
pahalı o reis :D
Ryzen 5 2600 için 750 liradan fazla para harcama anakarta. Kullanamayacağın ya da özelliklerini aktif bile edemeyeceğin anakartla boşuna para verme derim.
Hatta MSI B450 Pro al geç derim. Hatta tasarruf yapıp Ryzen 5 3600 alabilirsin. Çok daha iyi olur. arada 300 TL fiyat farkı var.
ryzen 3600 alasım var ama anakarta bios lazım onu da yapmayı bilmioyurm güncellemesi geldimi 3000 serisi için onuda bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı