B450 Aorus Elite anakartta güç modu var mı?

Arkadaşlar, ASUS anakartın BIOS'un da sağ üstte güç modu var ya, acaba bu anakartta da güç modu var mı? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

.

Son düzenleyen: Moderatör:
@257106 teşekkürler o anakartta vardır değil mi bir de başka sorum var bu anakartı ben alacağım ama Vatan Bilgisayar'da depo da kalmış bir tane acaba depoda kalan bozulmuş mudur üzerine falan oturmuşlar mıdır anlarsın ya başına iş gelmiş midir depodaki ürüne anakart varmış 1 tane o 450 Pro Elite varmış o da depo da son 1 ürünmüş alayım mı onu yoksa Ankara'dan getirttiriyim mi?

@257106 teşekkürler o anakartta vardır değil mi bir de başka sorum var bu anakartı ben alacağım ama Vatan Bilgisayar'da depo da kalmış bir tane acaba depoda kalan bozulmuş mudur üzerine falan oturmuşlar mıdır anlarsın ya başına iş gelmiş midir depodaki ürüne anakart varmış 1 tane o 450 Pro Elite varmış o da depo da son 1 ürünmüş alayım mı onu yoksa Ankara'dan getirttiriyim mi?

Sorun çıkınca iade ile uğraşmak problem olmayacaksa al dene, garanti olsun dersen msi tomahawk al ya da başka bir yerden al sana kalmış.

@257106 o anakart beni götürür mü 2 sene OC yapacağım.
@257106 depoda ki ürüne bişey olur mu onu sormak istedim başına iş gelir mi diye
@257106 bide o anakart nasıl dolu dolu demi
@257106 ez OC kısmında performans silent onlar arasında geçiş yapamıyorum ayar mı açmam gerek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı