B450 GAMING PRO Carbon Max Wi-Fi ağ sorunu

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Benim bir sorunum var. Bu anakartı aldığımdan beri yüksek ping ile çebelleşiyorum. Ne yapabilirim? Eski PC'yi denedim, o çok iyi. Düşük ping ama yardımcı olursanız sevinirim. Eski PC'de TP-Link TL WN822n takılı. Yeni PC'de anakartın içinden çıkan anten takılı ve yeni PC 2.69 upload eski PC 11.68 upload.

Benim bir sorunum var. Bu anakartı aldığımdan beri yüksek ping ile çebelleşiyorum. Ne yapabilirim? Eski PC'yi denedim, o çok iyi. Düşük ping ama yardımcı olursanız sevinirim. Eski PC'de TP-Link TL WN822n takılı. Yeni PC'de anakartın içinden çıkan anten takılı ve yeni PC 2.69 upload eski PC 11.68 upload.

Eski bilgisayarındaki alıcıyı yenisine takmayı dener misin? Anakart Wi-Fi alıcı sürücüsü güncel mi.

Kanka sinirlenip Windows'u sıfırladım bir yükselip bir alçalıyor dün akşam böyle yapıyordu fakat şimdi de bilgisayarı normal açtım düzeldi fakat BIOS'um güncelmi bilmiyorum ya da onun driverleri güncelmi bilmiyorum nasıl bakabilirim :D.

Arama kısmına aygıt yöneticisi yaz.

resim_2021-01-18_115043.png

Ağ bağdaştırıcıları diye bir yer var. İçini aç ve içindekilerine sağ tıkla ve sürücü yazılımını güncelleştire bas.(diğer şeylere de uygulanabilir)

Geri
Yukarı