B450 S2H BIOS Güncellemesi Yapmaya Gerek Var mı?

Benim alacağım sistemin neredeyse aynısı sisteme sahipsin imzandan gördüğüm kadarıyla. Nereden aldın ve memnun musun acaba performans ve Ekran kartının ısı değerleri konusunda?
Sinerji mağazası üzeriden aldım. 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. ısı değerleri oldukça iyi. kullanıma bağlı olarak değişir tabi. ben hafta sonları çok yoğun kullanıyorum ve ona rağmen beni üzmüyor. :D performans konusunda hiç bir oyunda bana sıkıntı çıkarmadı yani tabiri caizse cayır cayır oynatıyor. :D alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Sinerji mağazası üzeriden aldım. 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum. ısı değerleri oldukça iyi. kullanıma bağlı olarak değişir tabi. ben hafta sonları çok yoğun kullanıyorum ve ona rağmen beni üzmüyor. :D performans konusunda hiç bir oyunda bana sıkıntı çıkarmadı yani tabiri caizse cayır cayır oynatıyor. :D alacaksan şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim inşallah hayırlı olur. Bende yoğun kullanacağım hafta sonları, bunu da öğrenmem iyi oldu. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı