B450 S2H Hangi Sürücüler Kurulmalı?

Dostum yapacağın işlemleri sıralıyorum:
  1. Gigabyte sitesinde b450m s2h'nin bölümüne gir. Orada destek, destekte bios'a tıkla en üstteki biosu indir. (F50a)
  2. Dosyanın içinden çıkan f50a uzantılı dosyayı fat32 ile biçimlendirdiğin flash diskinin içine at ve bilgisayarı kapat flash kalsın öylece elleme onu.
  3. Sonra bilgisayarın açma tuşuna bas.
  4. Bilgisayar açılırken del'e baş çek yap bios açılacak.
  5. Açılan ekranda en aşağıdaki yere gel tıkla bios flashlama yeri o.
  6. Açılan yerde ekranın sağında flash diskinin içindeki dosyaları göreceksin attığın dosyayı (f50a) seçeceksin.
  7. Üstüne iki kere ondan sonra tıkla ekranda büyük bir tuş çıkacak.
  8. O tuşa da bas flashlama işlemi başlayacak. Yapılırken sakın bilgisayarı kapatma veya elleme. Donduğunu falan düşünme donmaz o.
  9. Kendiliğinden kapanacak ve birkaç keç açılmayı deneyecek. 3-4 kez fanlar dönüyor sonra Windows açılıyor.
Dün yaptığım için oradan biliyorum :) Kolay gelsin beğenirsen sevinirim :D

Ben öğle vakitlerinde güncelledim ve ekrana görüntü gelmedi. Bir kaç bir şey denedim ve olmayacağını anladım. Sabah saatlerinde olduğu için aldığım ye dile iletişime geçip kargoya verdim şuan garantiye gidiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı