B450 Secure Boot açınca görüntü gitti

guvendix

Hectopat
RAM
Geil 8x2 3600 MHz RAM
İşlemci
Ryzen 5 3600
Secure Boot'u açtım, görüntü falan hepsi gitti. Ekran kartı çalışıyor ama işlemci fanı arada bir kesiyor dönmeyi. Görüntü hiçbir türlü gelmiyor. BIOS pilini çıkardım, düzelmedi. Anakartım Gigabyte B450 S2H

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı fakat bir şekilde çözdüm kendi kendine düzeldi. Anakartı, ekran kartını, BIOS pilini, RAM'leri, güç kaynağını her şeyi söktüm ama yine de düzelmemişti fakat ekran kartını geri taktığımda kendi kendine düzelmişti.

BIOS pilini çıkardıktan sonra biraz bekleyip mi geri taktınız?
Merhaba ilk çıkardığım 10 dakika bekledim olmadı defalarca da denedim olmuyor yok görüntü
Aynı sorun bende de vardı fakat bir şekilde çözdüm kendi kendine düzeldi. Anakartı, ekran kartını, BIOS pilini, RAM'leri, güç kaynağını her şeyi söktüm ama yine de düzelmemişti fakat ekran kartını geri taktığımda kendi kendine düzelmişti.
Benim bios pili zaten ekran kartının altındaydı 5-6 defa söktüm düzelmedi

Secure Boot'u açtım, görüntü falan hepsi gitti. Ekran kartı çalışıyor ama işlemci fanı arada bir kesiyor dönmeyi. Görüntü hiçbir türlü gelmiyor. BIOS pilini çıkardım, düzelmedi. Anakartım Gigabyte B450 S2H
2 ay önce aynı şey başıma geldi aynı anakart, düzelmedi bilgisayarcıya gönderdim uğraştı olmadı anakart yandı yenisini almak zorunda kaldım.

Geri
Yukarı