B450 Tomahawk Max 7.1 kulaklıkları destekliyor mu?

Siya

Kilopat
Anakartım B450 Tomahawk Max. Şu sıralar bir kulaklık alacağım fakat anakartım 7.1 teknolojisine sahip kulaklıkları destekliyor mu, bilmiyorum. Eğer desteklemiyorsa boşuna para ödemek istemiyorum.

@Siya hocam açıkça hangi kulaklıkları almak istediğiniz ve bütçenizi belirtin yardımcı olayım. Ek olarak USB yani ses kartlı modeller için USB girişi olsa yeter. Asıl jak girişli modellerde anakart önemli.

Hocam benim bütçem 500-600 TL idi. Başta Blackshark V2x alacaktım, fakat sonra almışken ömürlük alayım dedim V2'ye yöneldim. Fakat V2'nin avantajları aradaki 500 TL fazla vermeye değmiyor sanki. Ses ve mikrofon kalitesi aynı gibi. Tek korkum V2x'in deri olması ve çok terletmesi. Terletir mi çok sizce?

Hocam benim bütçem 500-600 TL idi. Başta Blackshark V2x alacaktım, fakat sonra almışken ömürlük alayım dedim V2'ye yöneldim. Fakat V2'nin avantajları aradaki 500 TL fazla vermeye değmiyor sanki. Ses ve mikrofon kalitesi aynı gibi. Tek korkum V2x'in deri olması ve çok terletmesi. Terletir mi çok sizce?
Kullanmadığım ürün hakkında yorum yapamam.

Hocam benim bütçem 500-600 TL idi. Başta blackshark v2X alacaktım, fakat sonra almışken ömürlük alayım dedim v2'ye yöneldim. Fakat v2'nin avantajları aradaki 500 TL fazla vermeye değmiyor sanki. Ses ve mikrofon kalitesi aynı gibi. Tek korkum v2X'in deri olması ve çok terletmesi. Terletir mi çok sizce?

Dışı deri içi kumaş. Daha havalar tam ısınmadı ama şu anda bile terletme sorunu olmuyor. Açıkçası V2 modeli malzeme kalitesi ve ses kalitesi olsun daha iyi aslında ama bu farkı yaratabilmek için Razer uygulamasından çok ince ayarlar çekmeniz lazım. Eğer ki size uygun ayarlar çekmeyi başarırsanız piyasadaki en iyi modellerden birisi oluyor. Zaten sizin anakartınız için blackshark v2X önermem ses yonganız ucu ucuna besliyor ve cızırtı problemi yaratabilme ihtimali var. Bütçeniz varken blackshark V2 alın.

Kumaşta şöyle bir sıkıntı olabilir. Evet terletmiyor ama deriye göre daha kolay yırtılıyorlar sanırım. Şu anki kulaklığımın yastıkları da kumaş. Hiç delici bir şeye değmediği halde zamanla aşınarak yırtıldı.

İçimden bir ses bu 2 kulaklığı da bana verseler ve 1 hafta kullansam arada hiçbir fark hissetmeyeceğimi söylüyor. Normalde bana paramın karşılığını verecekse teknolojik ürünlerde paraya hiç acımam. Fakat bu 2 kulaklık da kalite olarak aynı duruyor. Çok kararsız kaldım...

Kumaşta şöyle bir sıkıntı olabilir. Evet terletmiyor ama deriye göre daha kolay yırtılıyorlar sanırım. Şu anki kulaklığımın yastıkları da kumaş. Hiç delici bir şeye değmediği halde zamanla aşınarak yırtıldı.

Zaten bundan dolayı dışı deri iç tarafı kumaş ya hocam. Daha uzun ömürlü ve rahat olsun diye.

Geri
Yukarı