B450 Tomahawk vs X470 Gaming Plus

Agca17

Hectopat
İyi aksamlar,

Başlıkta belirttiğim gibi 2 anakart arasında kaldım. Ryzen 5 2600 ile kullanacağım ama yeni Ryzen'ler gelince imkanım olursa değiştireceğim Gaming Plus 170₺ daha pahalı. Cihazımın yetmediğini düşündüğümde küçük çaplı overclock yapabilirim. Sizce hangi anakartı seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte x470 modelinin diğer modele göre overclock yapmak için daha yatkın bir anakart olduğunu düşünüyorum. İlla ki ikisinden birini alacağım diyorsan x470'i öneririm.

Gigabyte x470 modelinin diğer modele göre overclock yapmak için daha yatkın bir anakart olduğunu düşünüyorum. İlla ki ikisinden birini alacağım diyorsan x470'i öneririm.
İndirimler bittiği için tercihimi gaming plustan yana kullandım Gigabyte'ın modelinin vrm soğutmasının iyi olmadığını okumuştum yabancı forumlarda o yüzden elemiştim onu
İndirimler bittiği için tercihimi gaming plustan yana kullandım Gigabyte'ın modelinin vrm soğutmasının iyi olmadığını okumuştum yabancı forumlarda o yüzden elemiştim onu
Bu arada iki üründe MSI'ın

Konu hort ama bende iki anakart arasında kaldım. Fiyatlar şuan yakın birbirine. Ryzen 2600x sahibiyim ve tüm çekirdekler 4.2de stabil çalışsın istiyorum. 240mm sıvı soğutmam var. Hangi anakart daha iyi oc sonucu verir ?

Geri
Yukarı