B450 vs B550

Bütçe
2000

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingston fury 16 gb 4200 mhz
İşlemci
Ryzen 5 5500-5600
Hocam Ryzen 5 5500 veya 5600 düşünüyorum yanına RTX 3050 ancak anakart için karar vermedim. B450 yeterli olur mu yoksa 550 mi almak gerekir? Onu düşünüyorum MSI veya ASUS alacağım bellek hızından dolayı. Ne düşünüyorsunuz? B450 3050'yi kaldırır mı veya 700 lira fark verip B550 alayim mi?

Bu ikisini alın hocam.

3050'yi almadıysanız almayın fiyatı gereksiz pahalı.

Hocam bunu bazı arkadaşlara anlatıyorum ama sırf RTX diye bu parayı veriyorlar bu karta git buna vereceğin paraya 6600 veyata 6700 kovala diyorum yok AMD b*k gibi derler sonra 1 2 sene sonra 3050 zayıf diye ağlaşmaya başlarlar klasik NVIDIA fanboyu işte.

Hocam bunu bazı arkadaşlara anlatıyorum ama sırf RTX diye bu parayı veriyorlar bu karta git buna vereceğin paraya 6600 veyata 6700 kovala diyorum yok AMD b*k gibi derler sonra 1 2 sene sonra 3050 zayıf diye ağlaşmaya başlarlar klasik NVIDIA fanboyu işte.
Son zamanlarda insanlara anlatmama çalışmama rağmen bir sürü kişi anlamamakta ısrar ediyordu sırf bu yüzden forumdan soğudum.

Alabiliyorsanız alttaki daha iyi.

Hocam bu arada dediğin gibi daha mantıklı 3050'ye fark atar bu dediğin eyvallah bakacağız.

Hocam üzerime alınmıyorum bu konularda bilgisizim.

Hocam bu arada dediğin gibi daha mantıklı 3050'ye fark atar bu dediğin eyvallah bakacağız.

Hocam üzerime alınmıyorum bu konularda bilgisizim.
Sizin için söylediğini sanmıyorum forumun geneli böyle maalesef. Biz bunları dedikten sonra ısrar eden tayfa var ona demiştir.

Sizin için söylediğini sanmıyorum forumun geneli böyle maalesef.

Evet hocam forumun genelinden bahsediyorum bende.

Son zamanlarda insanlara anlatmama çalışmama rağmen bir sürü kişi anlamamakta ısrar ediyordu sırf bu yüzden forumdan soğudum.

Hiç sormayın hocam al birini vur ötekine işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı