B450M-A Pro Max anakartın yamulan pinleri düzeltilebilir mi?

Evet özel bir teli oluyor. İşini sağlam yapan bir bilgisayarcı olmasına dikkat edin. Eğer ki hatalı bir yol çekme işlemi yaparsa 250 liranız çöp olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun hocam.

Tamir masrafı anakart parası tutarsa daha kötü umarım kolay bir şekilde düzelir bu anakart.

Tamir masrafı anakart parası tutarsa daha kötü umarım kolay bir şekilde düzelir bu anakart.
Oradaki kapuk yolun/yolların durumuna bağlı. Sağlam bir işçilik istiyorsa, sağlam para da alacaktır bilgisayarcı. Ama tek bir çizik ve ya kopuk yol varsa fazla çıkmaz. Umarım çizik yolları çapraz geçmiyordur. Eğer ki çapraz geçiyorsa 1 den fazla yol koparmış olabilir.

Oradaki kapuk yolun/yolların durumuna bağlı. Sağlam bir işçilik istiyorsa, sağlam para da alacaktır bilgisayarcı. Ama tek bir çizik veya kopuk yol varsa fazla çıkmaz. Umarım çizik yolları çapraz geçmiyordur. Eğer ki çapraz geçiyorsa 1'den fazla yol koparmış olabilir.

Acaba anakarta işlemci için gerekli BIOS yüklü olmayabilir mi o da var.

Aslında hocam açılmıyor deyince o da aklıma geldi ama yanlış hatırlamıyorsam kaan hocamın işlemcisi 1600af idi onu stock bios ile destekliyor olması lazım.

Evet özel bir teli oluyor. İşini sağlam yapan bir bilgisayarcı olmasına dikkat edin. Eğer ki hatalı bir yol çekme işlemi yaparsa 250 liranız çöp olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun hocam.

Gitcegim yer bayağı BGA makinesi vs sahip deneyimli bir yer, olmadı deneyim olur.

70-80 civarı olabilirmis.

1600 AF'yi stock BIOS destekliyor.

Gitcegim yer bayağı BGA makinesi vs sahip deneyimli bir yer, olmadı deneyim olur.

O zaman sorun yok. Zaten bilgisayarcıların yaptığı çoğu tamir kapasitör-kondansatör değişim, yol çekme işlemleri olduğu için deneyimlidir. Bu sayede anakartta kısa devre vs. varsa onlar da ortaya çıkacaktır. Siz yine de internet vb. yerlerden bir araştırma yaparak teslim edin. Fiyat olarak da gayet iyi. Sizden gelecek güzel haberi bekleyeceğim.

1600 AF'yi stock BIOS destekliyor.
Hocam ne yaptınız bilgisayarcı yapabildi mi?

Son düzenleme:
Hocam anakart ne oldu?

Yazmayı unutmuşum, gittim 300-400 arası masraf çıktı garanti veremem ama muhtemelen çalışır dedi, girdim sahibindene baktım arızalı A320'ler 700-800'den gidiyor, 450-500'den ilana koyacağım elimdekini

Yazmayı unutmuşum, gittim 300-400 arası masraf çıktı garanti veremem ama muhtemelen çalışır dedi, girdim sahibindene baktım arızalı A320'ler 700-800'den gidiyor, 450-500'den ilana koyacağım elimdekini
Hocam zaten ucuza aldınız bence bir deneyin pazarlık da yapın. en olmadı 550 600 den satar parayı kurtarırsınız.

Geri
Yukarı