B450M-A Pro Max anakartına Wi-Fi adaptörü önerisi

pernongg

Centipat
Daha fazla  
İyi günler bu anakarta sahibim bilgisayarıma kablo çekemiyorum bu yüzden adapör almam gerekiyor fakat anakartımda PCI-e slotu var mı bilmiyorum var gibi gözüküyor fakat ekran kartı o slotu kapatıyor (ekran kartım başka slotta fakat büyük olduğu için o slotun üstüne çıkıyor) öneriniz var mı şimdiden teşekkürler.

İyi günler bu anakarta sahibim bilgisayarıma kablo çekemiyorum bu yüzden adapör almam gerekiyor fakat anakartımda PCI-e slotu var mı bilmiyorum var gibi gözüküyor fakat ekran kartı o slotu kapatıyor (ekran kartım başka slotta fakat büyük olduğu için o slotun üstüne çıkıyor) öneriniz var mı şimdiden teşekkürler.
Modemle ortalama uzaklığın ne hocam.

USB'den takılan modelleri alman yeterli Wi-Fi 5 bir alıcı çok rahat işini görür en ucuzu neyse ben olsam onu alırdım.

Son düzenleme:

Hocam bu tarz 5GHz destekli Wi-Fi adaptör alırsan 5G de muhtemelen kablodaki gördüğün 100Mbps hızlara yakın bir şey görürsün onun haricinde 2.4GHz adaptörlerden de kaliteli olanlardan bulup alabilirsiniz.

bi arkadaşım bunu tavsiye etmişti sizce hangisi daha mantıklı olur hocam fiyat performans bakımından

bi arkadaşım bunu tavsiye etmişti sizce hangisi daha mantıklı olur hocam fiyat performans bakımından
Hız bakımından sizin attığınız daha iyi hocam antenli olması böyle cihazlarda benim gözümde bir artı çekim açısından. Ama bu tamamen size kalmış cihazların ortalama özelliklerine ve yorumlarına bakarak almanızı tavsiye ederim en kötü ihtimalle kolay iade edebileceğiniz yerlerden almanızı tavsiye ediyorum amazondaki ürünü alıp deneyin performansını beğenmezseniz iade edin misal. Güzel bir ürüne benziyor fakat kullanmadığım için size net bir şey söylemem doğru olmaz deneme yanılma performansını izleme yoluyla hangisinde iyi performans görürseniz onu alın evdeki internetinizin kabloludaki hızını Wi-Fi de yakalayan bir ürün harika olur.

Geri
Yukarı