B450M-A Pro Max mi B450M S2H mi?

B450 S2H vs B450M-A Pro Max

• B450 S2H

Oy: 22 71,0%
  • B450M-A Pro Max

Oy: 9 29,0%

• Oy verenlerin toplamı
    31
  • Anket kapandı .
Bir türlü ısınamadım bu anakarta. Bir de aldıktan sonra bu anakartla sıkıntı yaşayanları görünce bir ön yargı oluştu bende.

A Pro Max'da LCC var BIOS daha kullanışlı. 3 nesil işlemcilere direkt uyumlu MSI tercihim olurdu her ne kadar B450M S2H iyi olsa da sorun yaşayan bir sürü kişi var.
A Pro Max'da LCC var BIOS daha kullanışlı. 3 nesil işlemcilere direkt uyumlu MSI tercihim olurdu her ne kadar B450M S2H iyi olsa da sorun yaşayan bir sürü kişi var.

Bunlar a Pro Max'in iyi yanları ama B450M S2H'in daha iyi yönleri var. 8 pin CPU girişi var mosfet soğutucusu var vesaire ama MSI tercihim olurdu. İçime sinmiyor benim de berkep forumda şu şekilde şeyler görüyorum R5 2600 ile S2H çalışmıyor R5 1600 AF S2H çalışmıyor falan yani sanki bu anakart arızalı olarak sürülmüş piyasaya.

Avantajları S2H'ın da var, Pro Max'in de. Fakat yakın bir arkadaşımdan da tecrübe ettiğim sorunlar var ve herkes yaşıyor. @tirabzonun_kaymagi arkadaş gibi ön yargı var ve Ramleri de dahil olmak üzere Gıgabyte sıkıntı yaratıyor diye biliyorum. MSI öneririm. Ram demişim ekran kartlarında*

Belleklerde de sıkıntı yaşayan var. Şu saçma sorunlar olmasa çoğu kişinin ilk tercihi B450M S2H olurdu(gerçi hala öyle).

Yeni konular

Geri
Yukarı