B450M-H anakarta R7 5700X ve RTX 3060 Ti takılırsa ne olur?

yani bir sorun olmaz o zaman öyle mi

Bir çok kişi bu işlemcileri 65W sanıyor. Benim 5600X bile oyun içinde 110W çekiyor, PBO ile 4.8 GHz'de kullanıyorum. Ancak şöyle bir gerçek var, konuyu hatırlarsın belki B450M S2H ile performans alamamıştım işlemciden.

10700F nerde 254W güç çekiyor rüyanızda mı?

Senin 110W çekmesinin sebebi yazdığın üzere PBO açman. Ben stok olarak vereceği değerleri yazdım.

240mm sıvı soğutucu ile kullanacağım onda da performans kaybı olur mu?

10700F nerde 254W güç çekiyor rüyanızda mı?
Keşke biraz bilgili olsanda laubali laubali şeyler yazmasan. Gram fikrin veya bilgin olmadığı yerlerde saygı göster bilenlere karşı .

Şimdi gelip bana deme bu attığın 10700 diye. Çünkü 10700 ve 10700F arasında hiçbir fark yok

240mm sıvı soğutucu ile kullanacağım onda da performans kaybı olur mu?
Olmaz, benim orada yaşadığım problem başkaydı büyük ihtimalle. Sistemi komple değiştirdim ancak sorunu bulamadım muhtemelen anakart kaynaklı değildi.

Siz gerçekten bu fotoğrafı referans alıp mı 10700F 254W güç tüketiyor diyorsunuz? İnanılmaz.

Alın ben size gerçek bir deneyim atayım.

Mosfet soğutucusu olmayan bir anakart ve 76W çeken bir 10700F. 95 dereceye çıkan mosfetler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…