B450M-H M.2 Girişinde Vida Var Mı?

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar. Anakartıma M.2 SSD aldım ancak merak ettiğim konu var. Aşağıdaki resimde gördüğünüz vida gibi parça benim anakartımın üstünde de takılı. Dışında siyah bir kare, iç kısımda ise düdüğe benzeyen bir parça var. Bu M.2 SSD takmak için gereken vida yerine mi geçiyor yoksa farklı bir vida almam gerekir mi?

Inked1000_LI.jpg

Farklı vida almana gerek yok. Anakartlara hazır koyuyorlar zaten. Ama bu fotoğraftaki şey ne onu hiç görmedim. Biraz uğraşırsam çözerim. Tavsiyem senin de biraz uğraşman dostum.

Merhabalar. Anakartıma M.2 SSD aldım ancak merak ettiğim konu var. Aşağıdaki resimde gördüğünüz vida gibi parça benim anakartımın üstünde de takılı. Dışında siyah bir kare, iç kısımda ise düdüğe benzeyen bir parça var. Bu M.2 SSD takmak için gereken vida yerine mi geçiyor yoksa farklı bir vida almam gerekir mi?

Eki Görüntüle 1350124
Bu parça vida işlemi görüyor. Biraz kurcala kendin çözersin.

Eki Görüntüle 1350124
Orası tamamen SSD'den bağımsız bir yer bende SSD monte ettim fakat öyle bir şeyle uğraşmadım. Sokete takıp verilen 2 vidayı sıkıyorsun bitiyor.

Geri
Yukarı