B450M-HDV sisteme işlemci önerisi

Bütçe
4000

SondanBaştan68

Hectopat
Merhabalar. Yakında bir APU sistem almayı düşünüyordum. Diğer parçalar böyle.

Bu sisteme en iyi işlemci hangisi gider?

1-1.5 sene sonra ekran kartı eklemeyi düşünüyorum. Alacağım Max ekran kartı RX580 olur. Daha yükseğini almam.
İşlemcilerin de fotoğrafını bıraktım. Yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20210415_191708.jpg
IMG_20210415_190557.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteden almayınız pişman olmak istemiyorsanız işlemci konusunda arkadaşlar yardımcı olacaktır site önerilerim ise İnce Hesap, İtopya, MediaMarkt gibi bilinir siteler.

Son düzenleme:
Bu siteden almayınız pişman olmak istemiyorsanız işlemci konusunda arkadaşlar yardımcı olacaktır site önerilerim ise İnce Hesap İtopya, MediaMarkt gibi bilinir siteler.
Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayınız. Teknobiyotik gayet güvenilir sürekli alışveriş yaptığım bir sitedir. 12 yıldır bu piyasanın içerisindedir.

Hocam biraz araştırdım. Çoğunluk Teknobiyotik'in güvenilir olduğunu söylüyor. Ondan açıkçası içime sindi.

Hocam güvenilir olmasına güvenilir herhangi bir parça da sorun olursa vay halinize o yüzden bilinir bir siteden alırsanız karşınızda bir muhatap bulursunuz bende bu siteden aldım ekran kartı bozuk çıktı uğraş uğraş karşınızda bir muhattap yok neyse ki uzun uğraşlar sonucu yetkili birine bağladım onun ile de tartıştım yenisini gönderdiler yani bu siteden almanızı önermiyorum.
Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayınız. Teknobiyotik gayet güvenilir sürekli alışveriş yaptığım bir sitedir. 12 yıldır bu piyasanın içerisindedir.

Sizin ürününüz sorunsuz çıktı diye başkasının da sorunsuz çıkacağı ne malum?

Hocam güvenilir olmasına güvenilir herhangi bir parça da sorun olursa vay halinize o yüzden bilinir bir siteden alırsanız karşınızda bir muhatap bulursunuz bende bu siteden aldım ekran kartı bozuk çıktı uğraş uğraş karşınızda bir muhattap yok neyse ki uzun uğraşlar sonucu yetkili birine bağladım onun ile de tartıştım yenisini gönderdiler yani bu siteden almanızı önermiyorum.

Sizin ürününüz sorunsuz çıktı diye başkasının da sorunsuz çıkacağı ne malum?
Bu dediğin olay site farketmeksizin olabilecek şeyler. Teknolojik ürün alıyorsun sonuçta. 3 tane sistem aldık birinde bile sıkıntı olmadı. Aldığım küçük şeyleri saymıyorum bile. Takıldığım konu bu site de örnek verdiğiniz diğer siteler gibi bilindiktir. Tabii ki fiyat politikasına bir şey diyemem daha uygun yerler vardır.

Bu dediğin olay site fark etmeksizin olabilecek şeyler. Teknolojik ürün alıyorsun sonuçta. 3 tane sistem aldık birinde bile sıkıntı olmadı. Aldığım küçük şeyleri saymıyorum bile. Takıldığım konu bu site de örnek verdiğiniz diğer siteler gibi bilindiktir. Tabii ki fiyat politikasına bir şey diyemem daha uygun yerler vardır.

Ben önermiyorum. Şikayetvar'da ise tonlarca bu marka hakkında şikayet görebilmektesiniz adamlar Şikayetvar'a yazınca Teknobiyotik ilgi göstermeye başlıyor müşteri hizmetleri desen ilgisiz karşınızda muhatap yok daha ne olacaktı? Ben önermiyorum çok sorun çıkardılar.

Ben önermiyorum. Şikayetvar'da ise tonlarca bu marka hakkında şikayet görebilmektesiniz adamlar Şikayetvar'a yazınca Teknobiyotik ilgi göstermeye başlıyor müşteri hizmetleri desen ilgisiz karşınızda muhatap yok daha ne olacaktı? Ben önermiyorum çok sorun çıkardılar.
Hocam başından kötü bir olay geçmiş anlıyorum lakin kıyaslarken örnek vermiş olduğunuz İtopya,Media Markt sitesi Şikayetvar'da Teknobiyotik'den daha düşük bir puan almıştır. İnce hesap ile de aynı puanı almıştır bilginize.

Geri
Yukarı