B450M-K Anakart Cızırtı yapıyor

Ahmetcan394

Centipat
Arkadaşlar anakartın 8 pinlik güç girişi olduğu yerden start verince ve starttan sonra kesik kesik cızırtı geliyor. Kasanın içine kulak dayayınca duyuluyor. Bir sorun çıkartır mı yuvaya tam oturtuluk? Kart B450 MK ASUS. Karta sahip olan varsa dinleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağınız nedir? Bu tür ses sorunları genelde ekran kartından gelebiliyor, bir de ekran kartını kontrol eder misiniz?

Yok anakarttan kesin dostum dinledim. 600W CM Elite V3.
PSU kötü modelde olsa bu sorunu yapacak türden değil, sesi video kaydına alıp, atabilir misiniz? Sabah atarım derseniz etiketleyebilirsiniz.

NOT: Yoruyorum ancak HDD'ye de bir bakın derim, mekanik olduğu için HDD içinde bu sorun ortaya çıkabilir.

Ses anakarttaki bobinlerden geliyordur.
Sorun olur mu?
PSU kötü modelde olsa bu sorunu yapacak türden değil, sesi video kaydına alıp, atabilir misiniz? Sabah atarım derseniz etiketleyebilirsiniz.

NOT: Yoruyorum ancak HDD'ye de bir bakın derim, mekanik olduğu için HDD içinde bu sorun ortaya çıkabilir.
Yok hocam tam pin yuvasının olduğu yerden geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı