B450M-K anakart ile Snowman X6 soğutucu uyumlu mu?

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Konu başlıktaki gibidir. Anakartım: B450M-K. RAM'lerim: G.Skill Ripjaws 8+8 RAM'lere çarpar m 2 fanlı olan modeli bu soğutucunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
B450M-K anakart, AMD AM4 soketi için tasarlanmış ve DDR4 RAM'lerle uyumlu. G.Skill Ripjaws serisi RAM'ler de DDR4 hızlarına kadar destekler, bu nedenle RAM'lerinizin uyumlu olması gerekir.

Ayrıca snowman X6 soğutucu Am4 soketiyle uyumlu tasarlanmış diye biliyorum.

B450M-K anakart, AMD AM4 soketi için tasarlanmış ve DDR4 RAM'lerle uyumlu. G.Skill Ripjaws serisi RAM'ler de DDR4 hızlarına kadar destekler, bu nedenle RAM'lerinizin uyumlu olması gerekir.

Ayrıca snowman X6 soğutucu Am4 soketiyle uyumlu tasarlanmış diye biliyorum.
Ramlere bir baskı yaparmı x6 soğutması vs nasıldır hocam ona göre sipariş edicemde

Ramlere bir baskı yaparmı x6 soğutması vs nasıldır hocam ona göre sipariş edicemde
Ramlerle temas etmez diye biliyorum. Ayrıca o soğutucu fiyat performans açısından gayet iyi. Eğer aşırtma falan yapmayacaksan gayet yeterli bir soğutucu. 2 fanlı olan modelinden tam emin olmasamda uyumlu olduğunu temas etmeyeceğini düşünüyorum.

RAM'lerle temas etmez diye biliyorum. Ayrıca o soğutucu fiyat performans açısından gayet iyi. Eğer aşırtma falan yapmayacaksan gayet yeterli bir soğutucu. 2 fanlı olan modelinden tam emin olmasamda uyumlu olduğunu temas etmeyeceğini düşünüyorum.

500 TL'ye kadar önerebileceğin başka bir soğutucu var mı?

Freezer Hd 3.0 Amd/Intel Gaming Rainbow Kule Tipi Işlemci Fanı ve Snowman X6 çift fanlı modeli karşılaştırırsak, iki farklı tasarım ve performans seviyesi sunarlar.

Freezer Hd 3.0, kule tipi bir soğutucudur ve 92mm'lik bir fan ile birlikte gelir. 160W TDP desteği sunar ve sıcaklık performansı yüksek düzeydedir. Ayrıca, RGB aydınlatma ile birlikte gelir ve görünüm açısından çekici bir seçenektir.

Snowman X6 ise, çift fanlı bir soğutucudur ve 120mm'lik iki adet fan ile birlikte gelir. Yüksek kaliteli ısı boruları ve alüminyum finleri sayesinde yüksek performans sunar. Fan hızı bağlanabilir ve sessiz çalışır. Ayrıca, RAM modülleri ile temas etmeme konusunda tasarlanmıştır.

Performans açısından, Snowman X6 çift fanlı model, Freezer Hd 3.0'a göre daha yüksek performans sunacaktır. Ancak, boyutu ve çift fanlı tasarımı nedeniyle daha pahalıdır.

Sonuç olarak, performans ve fiyat arasında bir denge istiyorsanız, Freezer Hd 3.0 Amd/Intel Gaming Rainbow Kule Tipi İşlemci Fanı iyi bir seçim olabilir. Ancak, yüksek performans için çift fanlı olan snowman X6 yı tercih edebilirsin.

Freezer HD 3.0 Amd/Intel Gaming Rainbow kule tipi ışlemci fanı ve Snowman X6 çift fanlı modeli karşılaştırırsak, iki farklı tasarım ve performans seviyesi sunarlar.

Freezer HD 3.0, kule tipi bir soğutucudur ve 92Mm'lik bir fan ile birlikte gelir. 160W TDP desteği sunar ve sıcaklık performansı yüksek düzeydedir. Ayrıca, RGB aydınlatma ile birlikte gelir ve görünüm açısından çekici bir seçenektir.

Snowman X6 ise, çift fanlı bir soğutucudur ve 120Mm'lik iki adet fan ile birlikte gelir. Yüksek kaliteli ısı boruları ve alüminyum finleri sayesinde yüksek performans sunar. Fan hızı bağlanabilir ve sessiz çalışır. Ayrıca, RAM modülleri ile temas etmeme konusunda tasarlanmıştır.

Performans açısından, Snowman X6 çift fanlı model, Freezer HD 3.0'a göre daha yüksek performans sunacaktır. Ancak, boyutu ve çift fanlı tasarımı nedeniyle daha pahalıdır.

Sonuç olarak, performans ve fiyat arasında bir denge istiyorsanız, Freezer HD 3.0 Amd/Intel Gaming Rainbow kule tipi işlemci fanı iyi bir seçim olabilir. Ancak, yüksek performans için çift fanlı olan Snowman X6'yı tercih edebilirsin.

Snowman 6 Bakır Kanallı 2 Fanlı Rainbow X6 Rgb Cpu İşlemci Fan Fiyatları ve Özellikleri bunu alıyorum hocam testlerde falan T6 ultrayla aynılar zaten blok farkı var aralarında eyvallah sağ olasın her şey için.

Geri
Yukarı