B450M-K II, Ryzen 7 3700X ile uyumlu mu?

Bu benim topladığım bilgisayar, bir şey eksik varsa söyleyin.
ZP13U8HY kodlu Özel Toplama Bilgisayar
10 bin tl bütçem var, sizce iyimi bu sistem?

XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane)

Bu daha iyi hocam. İ5 10400F ile daha ucuza toplanabilir.

XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane)

Bu daha iyi hocam.
Abi SSD berbat.

Bu daha iyi hocam.
ryzen 5 3600 ve rtx 3060 ti, iyi bir combo mu?

Abi SSD berbat.

Ryzen 5 3600 ve RTX 3060 Ti, iyi bir combo mu?

SSD berbat mı? Sizin attığınız SSD'yi ilk defa görüyorum. Kronik sorunsuz ve gayet güzel bir SSD Patriot burstler.
Süper. 2080S'den bile güçlü bir kart bu. Yüksek ayarlarda oynadığınız zaman darboğaz yapacağını da sanamam. İşlemci olarak i510400F seçebilirsiniz, daha ucuza gelecektir.

R5 3600 az gelecektir hocam, oynanan çözünürlüğe de bağlı ancak 1080P'de kesinlikle darboğaz olacaktır.

SSD f/p bir ürün, kesinlikle dış görünüşüne bakmayın. Görüntüden ibaret Eşek James gibi markalardan çok daha iyi.
R5 3600 az gelecektir hocam, oynanan çözünürlüğe de bağlı ancak 1080P'de kesinlikle darboğaz olacaktır.
Hocam bütçeye bakıldığında gayet makul gibi. Darboğaz elbette olacaktır ama aşırı etki edeceğini sanmam. İleride iyi bir soğutucu ile onu da en az aza indirebilir.

SSD f/p bir ürün, kesinlikle dış görünüşüne bakmayın. Görüntüden ibaret Eşek James gibi markalardan çok daha iyi.

Hocam bütçeye bakıldığında gayet makul gibi. Darboğaz elbette olacaktır ama aşırı etki edeceğini sanmam. İleride iyi bir soğutucu ile onu da en az aza indirebilir.
Ama değiştirmek istemiyorum.
ZP13U8HY kodlu Özel Toplama Bilgisayar
600W yeterlimi?

Geri
Yukarı