Çözüldü B450M-K II sürücü güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RetroTape

Decapat
Benim ASUS Prime B450M-K II anakartım var ASUS'un kendi sitesinden driverları indirmek istiyorum ama LAN, chipset, Audio, VGA drivers, software and Utility, SATA, qualified vendor list bunlardan hangisini indirmem lazım anakartı güncellemek için?

Çözüm
Çalışmayan veya aygıt yöneticisinde ünlem gösteren bir aygıt yoksa hiçbirisini güncellemenize gerek yok. BIOS 2409'dan eski bir sürümse bu sürüme güncelleyebilirsiniz sadece.
Çalışmayan veya aygıt yöneticisinde ünlem gösteren bir aygıt yoksa hiçbirisini güncellemenize gerek yok. BIOS 2409'dan eski bir sürümse bu sürüme güncelleyebilirsiniz sadece.

Çözüm
Örnek:
1611124873508.png

BIOS hiç güncellenmemiş, fabrikasyon çıkışlı BIOS'u kullanıyorsunuz. Bahsettiğim sürüme güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS hiç güncellenmemiş, fabrikasyon çıkışlı BIOS'u kullanıyorsunuz. Bahsettiğim sürüme güncelleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnterenetten güncelle dersem sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı