B450M-K sistemde Goodram RAM'in RGB'si kontrol edilmiyor

killau

Femtopat
Daha fazla  
Sorunum şu; ben yeni bir PC topladım ve içine takmış olduğum RAM RGB olmasına rağmen RGB ışıklarını kontrol edemiyorum.
RAM'in kutusuna baktığımda RGB fusions ve diğer RGB kontrol programlarını desteklediğini gördüm ama RGB fusions uygulamasını indirdiğimde hiçbir parçayı göremiyorum. Çözümü var mıdır?

Anakartım:
Gigabyte B450M K

RAM:
Goodram 16 GB (2x8GB) ırdm RGB 3600MHz CL18 DDR4

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunum şu; ben yeni bir PC topladım ve içine takmış olduğum RAM RGB olmasına rağmen RGB ışıklarını kontrol edemiyorum.
RAM'in kutusuna baktığımda RGB fusions ve diğer RGB kontrol programlarını desteklediğini gördüm ama RGB fusions uygulamasını indirdiğimde hiçbir parçayı göremiyorum. Çözümü var mıdır?

anakartım:
Gigabyte B450M K

RAM:

Emin değilim ama anakartınız RGB kontrolü destekliyor mu? Yani ARGB desteği var mı?

Anakartım:
Gigabyte B450M K

RAM:
Merhaba hocam bendede aynı problem var rami itopyadan mı aldınız?

Hocam RGB fusion 2.0 desteği b450m-k da yok zaten anakartın RGB desteği de yok.

Aynı şekilde sizin de anakartınızın desteği olmayabilir a320 ve giriş seviyesi b450lerde genelde RGB desteği olmuyor.
Benim anakart Asus b660 plus D4 desteği var benim sorunum 2 tanesini sinerjiden 2 tanesini itopyadan aldım sinerjiden aldıklarım kontrol ediliyor.itopyadan aldıklarım kontrol edilmiyor.itopyadan aldıklarının RGB sini Asus anakart görmüyor
IMG_20230918_224701.jpg

Benim anakart Asus b660 plus D4 desteği var benim sorunum 2 tanesini sinerjiden 2 tanesini itopyadan aldım sinerjiden aldıklarım kontrol ediliyor.itopyadan aldıklarım kontrol edilmiyor.itopyadan aldıklarının RGB sini Asus anakart görmüyorEki Görüntüle 1948916
Bu konuda uninstall ile kaldırıp tekrar kurunca gördüğünü söylemişler eğer 2 RAM'i sonradan taktıysanız program görmüyor olabilir olmazsa format atıp programı tekrar kurmayı da deneyebilirsin.

Bu konuda uninstall ile kaldırıp tekrar kurunca gördüğünü söylemişler eğer 2 RAM'i sonradan taktıysanız program görmüyor olabilir olmazsa format atıp programı tekrar kurmayı da deneyebilirsin.
denedim maalesef olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı