B450M PRO- M.2 600W 2060 Super AMD Ryzen 3600X uyumu

leyleq

Hectopat
Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi B450M PRO- M.2 anakart ve 600W güç kaynağına 2060 Super ve Ryzen 5 3600X uyumlu olur mu?
Not: Kendi bilgisayarımı yükseltiyorum anakart ve güç kaynağı olduğundan dolayı yeni anakart ve güç kaynağı almak istemiyorum uyumlu olur mu belirtirseniz güzel olur.

• BIOS'unuz güncel olsun. O şekilde 3600X takabilirsiniz.
  • Güç kaynağınız kağıt üstünde yeterli ama marka-modeli nedir? Sertifikalı kaliteli bir modelse kullanabilirsiniz.

Hiçbir şey olmaz. Bilgisayarınızı normal şekilde kullanmaya devam edersiniz. BIOS güncellemesini siz elle yapmadığınız sürece BIOS versiyonu değişmez.

Hiçbir şey olmaz. Bilgisayarınızı normal şekilde kullanmaya devam edersiniz. BIOS güncellemesini siz elle yapmadığınız sürece BIOS versiyonu değişmez.

Yok yanlış anladın sen. BIOS'u güncel tut demiştin ya güncel tutmazsam ne gibi sıkıntılar olur diye sormak istedim.

3600X takmak için güncel bir BIOS yüklü olması lazım. Yoksa işlemciyi taktığınızda görüntü alamazsınız. BIOS versiyonunuzu kontrol edin. Ryzen 3000 desteği geldiği zamandan sonra çıkan bir BIOS ise sorun yok. Ayrıca BIOS güncel olunca birçok yönden sistem daha düzgün/kararlı çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı