B450M Pro Max sistem için uygun kasa önerisi

Olabilir, idare eder diyebiliriz.

Alternatif de bu var:

Hocam alıyorum sıkıntı çıkmaz değil mi boyutlar da falan.
Hocam alıyorum sıkıntı çıkmaz değil mi boyutlar da falan.

Yani benim dediğimi.

@mehmet4205

Özelliklerde yazdığı kadarı ile Micro-ATX bir kasa, hani standart Mid Tower ATX kasalara göre daha ufaklar (yükseklik olarak).

Benim attığım ise standart ATX bir kasa.

Ferahlık açısından benim attığım daha ferah, ancak hava girişi açısından da senin attığın. Bir bakıma ikisi de denk sayılır. Kendi attığını almanda bir sorun göremedim.

@mehmet4205

Özelliklerde yazdığı kadarı ile Micro-ATX bir kasa, hani standart mid Tower ATX kasalara göre daha ufaklar (yükseklik olarak).

Benim attığım ise standart ATX bir kasa.

Ferahlık açısından benim attığım daha ferah, ancak hava girişi açısından da senin attığın. Bir bakıma ikisi de denk sayılır. Kendi attığını almanda bir sorun göremedim.

https://www.hepsiburada.com/dark-ra...dkchraider-p-HBV00000V8QEC?magaza=Hepsiburada hocam senin dediğine karar verdim bu markadan kaçın diyorlardı bende senin dediğini almaya karar verdim yani benim sistemle uyumlu değil mi?

@mehmet4205

Hangi markadan kaçın diyorlar, Dark'tan mı? Eğer öyle ise gülerim cidden :D

Sistem ile uyumlu bu arada, sadece ufak bir bilgi vereyim: Dark kasanın CPU soğutucu için yükseklik desteği 158mm, Gametech kasada ise 160mm gözüküyordu. Ama sorun değil zaten çoğu kule tipi soğutucu 155-158mm arasında oluyor.

@mehmet4205

Hangi markadan kaçın diyorlar, Dark'tan mı? Eğer öyle ise gülerim cidden :D

Sistem ile uyumlu bu arada, sadece ufak bir bilgi vereyim: Dark kasanın CPU soğutucu için yükseklik desteği 158mm, Gametech kasada ise 160mm gözüküyordu. Ama sorun değil zaten çoğu kule tipi soğutucu 155-158mm arasında oluyor.
yayır gameteach dan

@mehmet4205

Çok fark yok, anlattım zaten üstünkörü şekilde. Kendi attığını da alabilirsin.

Geri
Yukarı