B450M S2H AMD Ryzen 5 3600 destekler mi?

Salih Aydın 06

Centipat
Arkadaşlar yaklaşık 3-4 ay önce almış olduğum anakartım Gigabyte B450M S2H, bugünlerde almış olduğum AMD Ryzen 5 3600'ü destekler mi? Kutumun üstünde AMD Ryzen 5 3000 ready yazıyor görseldeki gibi? Tekrardan BIOS güncellememe gerek yok değil mi? Takınca çalışır diye düşünüyorum sağ olun.

Dosya Ekleri

• gıgabyte.jpeg
    gıgabyte.jpeg
    135,9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 3-4 ay önce almış olduğum anakartım Gigabyte B450M S2H, bugünlerde almış olduğum AMD Ryzen 5 3600'ü destekler mi? Kutumun üstünde AMD Ryzen 5 3000 ready yazıyor görseldeki gibi? Tekrardan BIOS güncellememe gerek yok değil mi? Takınca çalışır diye düşünüyorum sağ olun.
Çalıştı mı bende aynı konfigürasyon u yapıcam da

5. Nesil desteği bile geldi. Bende 3600 kullanıyorum bir şey olmaz tak kullan.

B450 anakartlar Ryzen işlemcilerin alayını destekliyor. AM4 anakartların orta jenerasyonunun orta modelidir. Sonradan piyasaya sürülen partilerde 3000 serisi için uygun BIOS yüklü geliyor. Görseldeki de uygun sürüm.

Geri
Yukarı