Çözüldü B450M S2H anakarta Realtek HD Audio kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Turker1907

Hectopat
Kim bilir 50 kere denedim en güncel olanı yüklüyorum. Ekrana çıkan şeyleri ileri deyip tamam diyorum yeniden başlatmamamı istiyor. Yeniden başlayınca bir daha istiyor sonra bir daha sonra bir daha anlayacağınız bitmiyor. Bunun çözümünü bulmamda yardım eder misiniz? Fazla bilgimde yok bu şeylerde arkadaşım bana biraz yardımcı oldu başka sitelerden link attı onda da her seferinde yeniden başlattı.

Çözüm
Bunu kur.

Olmazsa evrensel sürücüyü kur.

Bunu kur.

Olmazsa evrensel sürücüyü kur.

Çözüm
Üsttekini indirebildim ayriyeten bir şey yapmama gerek var mı? Bir de birkaç sorum olacaktı. 5-6 kere Gigabyte'nin sitesinden indirmeye çalıştım her seferinde yeniden başlatılmıştı aynı şey arkadaşımın attığında da olmuştu. Fakat şu anda attığınız ilk link düzgün bir şekilde indi. Önceki yüklediklerim bilgisayara bir zarar verir mi? Yüklemeye çalıştığım şeyleri silemiyordumda. Bir yerde görmüyorum denetim masasında da bulamadım. Belki de hiç yüklenememiştir. Fakat eğer bir zararı yoksa sorun değil. Bir diğer sorumda arkadaşım antivüris programı kullanma bilgisayarına virüsten daha çok hasar verir gibi şeyler dedi. Bende Kaspersky'ın lisanslı uygulaması var. Sistemim de iyi MSI RTX 2060 Super Ventus gp OC, işlemci AMD R5 3600.antivirüs programları gerçekten bilgisayara çok fazla zarar veriyor mu?

Geri
Yukarı