B450M S2H anakartına uyumlu soğutucu önerisi

Destekliyor ARGB almayın RGB alın.
Hocam aşırı para da vermek istemiyorum bir soğutucuya ama aldığımda bir kez alayım diyorum son kez soruyorum birdaha da sormayacağım seni de yormayacağım :D
Sence T6 Ultra mı alayım çift fanlı yoksa senin attığını mı alayım kargoyla birlikte 750 TL ye geliyor yurt dışı deposundan getirtiyolar galiba.

Hocam aşırı para da vermek istemiyorum bir soğutucuya ama aldığımda bir kez alayım diyorum son kez soruyorum bir daha da sormayacağım seni de yormayacağım :D
Sence T6 Ultra mı alayım çift fanlı yoksa senin attığını mı alayım kargoyla birlikte 750 TL'ye geliyor yurt dışı deposundan getirtiyorlar galiba.

Prime ile alırsanız kargo ücreti ödemiyorsunuz AG400 daha iyi bir soğutucu.

B450M S2H anakartına uyumlu soğutucu önerisi olarak Arctic Freezer 34 eSports DUO veya Noctua NH-U12S modellerini tercih edebilirsiniz.
Bütçemi çok aşıyor hocam, x128 almaya karar verdim b450m s2h anakartıma ve kasama uyumlu dimi fotoğraf attım görüntüde @avria Sağolsun bu hocam da cevaplarıyla yardım etti bana.

Yok hayır ondan biraz kötü ama fiyatına değiceğini sanmıyorum onu da alabilirsiniz güzel soğutucu ama Snowman'den kesinlikle daha iyi.
Hocam almadan önce sorayım dedim içim rahat olsun diye B450M S2H anakartım da 4 pin var galiba alacağım soğutucu x128 kaç pinli acaba sıkıntı çıkarır mı takmaya çalıştığım zaman ?

Yeni konular

Geri
Yukarı