B450M S2H BIOS ayarları OpenCore EFI için ne olmalı?

Ben size WhateverGreen işlenmiş olan EFI atmadım, WhateverGreen ile denemek istiyorsanız bu configi EFI'deki ile değiştirip deneyin.
Ek olarak WhateverRed daha geliştirme aşamasında, rehberde de bunu belirttim, kararlı sürüm bile çıkmadı, kesin çalışacak diye bir şart da yok. Yani sonuçta sorun VGA'dan mı yoksa kext yüzünden mi bilemiyorum, o yüzden de HDMI bir monitör ile denemenizi istedim.
Ben eskiden kurmuştum çok kurdum hatta.
Hem WhateverGreen'li yani önceden kurduğum EFI klasörüyle denedim hem de sizlerin attıklarıyla denedim kurulum ekranına geçmedi hiç.

HDMI ile alakalı elimde şu an hiç bir şey yok :(.

O zaman sorun ya WhateverRed'dendir ya da VGA'dandır, HDMI veya desteklenen bir port ile denemeden de bunu öğrenmek pek kolay değil.

Sonra WhateverRed ile denedim kernel panic hatası verdi.
En son attığınız fotoğrafta kernel panic yok, eski EFI ile denemiş olabilirsiniz. Başka bir konuda da aynı şekilde işlemleri uyguladık, DSMOS arrived kısmında kalıyor. Kurulumu WhateverGreen ile yapıp kurulumdan sonra WhateverRed işleyip denedik, bu sefer hata yok ama görüntü de yok, o kişi de VGA kullanıyor.

O zaman sorun ya WhateverRed'dendir ya da VGA'dandır, HDMI veya desteklenen bir port ile denemeden de bunu öğrenmek pek kolay değil.

En son attığınız fotoğrafta kernel panic yok, eski EFI ile denemiş olabilirsiniz. Başka bir konuda da aynı şekilde işlemleri uyguladık, DSMOS arrived kısmında kalıyor. Kurulumu WhateverGreen ile yapıp kurulumdan sonra WhateverRed işleyip denedik, bu sefer hata yok ama görüntü de yok, o kişi de VGA kullanıyor.
Yok bende Kernel Panic hatası veriyor şimdi. Bir bakayım hocam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı