Çözüldü B450M S2H BIOS'a giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Desmaed

Picopat
Yer
İstanbul
Anakart
B450M S2H V2
Merhaba, yakın zamanda aldığım SSD yüzünden BIOS'ta bir hayli vakit geçirdim. Ayarların birinde daha hızlı başlangıç gibi bir şey yazıyordu. Onu seçtikten sonra gerçektende bilgisayar daha hızlı masaüstünü açıyor lakin bu sefer bilgisayar açılırken BIOS'a giremiyorum. Technopath'ın YouTube videosunda Shift'e basılı tutarak yeniden başlatın diyordu ama bu sefer "bilgisayarınızda sorun var 0xc000000d'' hatasını verdi. Klavye ve fare aktif olmadığından hiçbir seçeneği işaretleyemedim.
Ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BIOS'u sıfırlamayı deneyin. Sıfırladığınızda Fast Boot ayarı "Disabled" olarak değişecektir.

Aşağıdaki mesajımda B350M S2H için anlatmışım, B450M S2H için de aşağı yukarı benzerdir.

"BIOS sıfırlamayı denediniz mi?" kısmından itibaren okuyabilirsiniz.

BIOS'u sıfırlamayı deneyin. Sıfırladığınızda Fast Boot ayarı "Disabled" olarak değişecektir.

Aşağıdaki mesajımda B350M S2H için anlatmışım, B450M S2H için de aşağı yukarı benzerdir.

Çözüm

Sağ ol hocam, deneyip geri dönüş sağlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı