B450M S2H BIOS açılmıyor

kritvkras

Hectopat
Daha fazla  
BIOS'a bir türlü giremiyorum. Bilgisayar açılırken F2 ya da delete tuşları hiçbir işe yaramıyor direkt Windows açılıyor ekranı geliyor ve bilgisayar açılıyor. Yeniden başlata basarken Shift'e basılı tuttuğumuz ekranda da BIOS'a girme yeri yok. Nasıl girebilirim acaba bilgisayarım çok ısındığı için Core Boost'u kapatacağım. Teşekkürler iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'a bir türlü giremiyorum. Bilgisayar açılırken F2 ya da delete tuşları hiçbir işe yaramıyor direkt Windows açılıyor ekranı geliyor ve bilgisayar açılıyor. Yeniden başlata basarken Shift'e basılı tuttuğumuz ekranda da BIOS'a girme yeri yok. Nasıl girebilirim acaba bilgisayarım çok ısındığı için Core Boost'u kapatacağım. Teşekkürler iyi forumlar.

UEFI olduğu için post çok hızlı geçiyor.
Serii halde del e basın başlarken girecektir.

Hızlı başlatmayı kapatın ve "delete" tuşu ile BIOS'a girebilirsin.

İşe yarayabilir.

Teşekkürler deniyorum hemen.
Hızlı başlatmayı kapatın ve "delete" tuşu ile BIOS'a girebilirsin.

İşe yarayabilir.

Delete tuşuna spamlayınca siyah ekran oluyor hocam hiçbir belirti falan olmuyor. Öylece siyah ekran kalıyor.
UEFI olduğu için post çok hızlı geçiyor.
Serii halde del e basın başlarken girecektir.

Siyah ekran olarak kalıyor hiçbir şey gelmiyor.

BIOS pilini çıkartıp bekleyip taktım yine sonuç yok. Çözümü bilen kimse yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı