Çözüldü B450M S2H ethernet kablomu görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ata Kurt

Decapat
Arkadaşlar merhaba yeni sistem topladım kurulumları yaptım. DVD girişi olmadığı için anakart driverlerlarını USB'ye atıp kurdum fakat anakartım ethernet kablomu görmüyor. Laptopa takıyorum çalışıyor sıkıntı yok ama anakartın ethernet girişine taktığımda ethernet kablosunu görmüyor. Lan Driver'im güncel. Anakartım B450M S2H. Bilgili birisi yardım ederse mutlu olurum.

Laptopumda çalışıyor sorunsuz bir ara 2 dakikalığına geldi gitti lan olarak realtek gaming gbe family controller var doğru mudur 2018 sürümü
Az önce tekrar bağlantı geldi ethernet geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil dedi ip yazarsan tekrar gitti windows 10 1809 sürümü nerden indirebilirim microsoftta seçilmiyor sürüm gigabyte windowsla alakalı olabilir dedi

Son düzenleme:
Laptopumda çalışıyor sorunsuz bir ara 2 dakikalığına geldi gitti lan olarak realtek gaming gbe family controller var doğru mudur 2018 sürümü
Az önce tekrar bağlantı geldi ethernet geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil dedi ip yazarsan tekrar gitti windows 10 1809 sürümü nerden indirebilirim microsoftta seçilmiyor sürüm gigabyte windowsla alakalı olabilir dedi
Bilmiyorum hocam ben teknik olarak yardım edebilirim yazılımsal olarak bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı