Çözüldü B450M S2H F60c güncelleme sonrası çökme sesleri başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Son gelen güncellemeyi yaptım ve pişman oldum. Dinlediğim şarkının içine ediyor sadece, donma falan yok. Dakikada 1 kez zart zart çökme sesi gelip duruyor kanser etti bu durum.

1605356632577.png

F51 sürümüne geri dönmek istiyorum ama böyle bir şey var mı, eski sürüme dönülebiliyor mu?

Son gelen güncellemeyi yaptım ve pişman oldum. Dinlediğim şarkının içine ediyor sadece, donma falan yok. Dakikada 1 kez zart zart çökme sesi gelip duruyor kanser etti bu durum.

Eki Görüntüle 737383

F51 sürümüne geri dönmek istiyorum ama böyle bir şey var mı, eski sürüme dönülebiliyor mu?
Evet F51 BIOS'u indirip deneyiniz.

Yahu neden adam akıllı güncelleme veremiyorlar? Önce adam gibi teste soksunlar yazılımlarını. Kaldırıp duvara çakacağım anakartı şimdi varya. Elektrikler gitse olan müşteriye giriyor oluyor.

Diğer sürücüler olsa bir şey demem ama anakart güncellemesi sıkıntılı bir iş.

Bende bu sabah yükledim ama şu anlık bir sorun görmedim. Senin sorununuda tam anlamadım biraz daha ayrıntı verebilir misin?
Mavi ekran verince çıkan sesi biliyordundur. O sesi verip duruyor. Şu an güncelliyorum umarım gitmez elektrikler.

Wallpaper Engine kullanıyor musunuz acaba? Çünkü ben kullanırken masaüstünde sese duyarlı animasyonlar kullanınca bende de oluyor. YouTube videolarını yön tusşları ile ileri geri sararken "zırr" gibi sesler çıkarıyor anlık ve kesiliyor programı kapatınca düzeliyor.

Geri
Yukarı