B450M S2H için küp kasa önerisi

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Gigabyte B450M S2H anakart kullanmaktayım acaba mATX formatında küp kasa veya küçük kasa bulma şansım var mıdır? Yarın taşırken kolay olsun istiyorum, kucağıma almak yerine tek elle taşınabilir durumda olursa ve az yer kaplarsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thermaltake Core V1 bu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Acaba o kart 80 derecelere ulaşırken RX 570 ne tür bir sıcaklıklara ulaşır ?

Anakartının ona sığmama ihtimali çok yüksek. Ekran kartın da sığmayabilir. Mini ITX diyor çünkü. Ölçülerine internetten bakabilirsin.
Anakart sığmıyor hocam evet :(
Böyle bir şey buldum ama markasını pek bilmiyorum.

Anakart sığmıyor hocam evet :(
Böyle bir şey buldum ama markasını pek bilmiyorum.
Bu sanki biraz fazla büyük ve markasının çok bilindiğini sanmıyorum. Thermaltake'in Core V1 kasasını ben de öneririm fakat sizin anakartınız büyük kalıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kasa da çok hoşuma gitti biraz büyük kalıyor yinede. Aerocool SI-5100 kasamı kullanmaya devam iyi kötü ayakta :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı