Çözüldü Apple sunucuları ile iletişim kurulamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oğuzhan NAS

Hectopat
Yer
Innsbruck
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Teknisyeni
Garantisi olanları kullansanız da herhangi bir problem çıkmaz. 2 sene o şekilde Hackintosh kullandım.
Hocam onları yaptığımda servislere bağlanamıyorum ama icloud a internetten girdiğimde mesela bu bilgisayara kod geliyor anlamadım

Garantisi olanları kullansanız da herhangi bir problem çıkmaz. 2 sene o şekilde Hackintosh kullandım.
Bu sorunları çözemiyorum hocam giriş yapmadığım halde bu cihaza kod geliyor ?

Hocam onları yaptığımda servislere bağlanamıyorum ama icloud a internetten girdiğimde mesela bu bilgisayara kod geliyor anlamadım

Bu sorunları çözemiyorum hocam giriş yapmadığım halde bu cihaza kod geliyor ?
@Kleyn

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-11-28 08.20.41.png
    Ekran Resmi 2022-11-28 08.20.41.png
    95,8 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Resmi 2022-11-28 08.22.19.png
    Ekran Resmi 2022-11-28 08.22.19.png
    135,5 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Resmi 2022-11-28 08.22.36.png
    Ekran Resmi 2022-11-28 08.22.36.png
    191,8 KB · Görüntüleme: 37
TurkNet sağ olsun 1000 GigaFiber ile ışık hızında mesajlaşıyoruz sizinle :D

Evet düşündüğüm hata. EFI'yi paylaşır mısınız?
Hatadan kısaca bahsedeyim. iCloud servislerinin çalışması için Ethernet'ya da Wi-Fi'ın EN0 olması gerekmektedir. Sizin Ethernet EN1 olarak tanınmış diye öyle.
EFI paylaşmadan önce configte DeviceProperties kısmına gelip "Add all PCI Devices" seçeneğini seçip config'i kaydedin. Ardından o şekilde EFI'yi upload ediniz.
Screen Shot 2022-11-28 at 19.37.38.png

Hatadan kısaca bahsedeyim. iCloud servislerinin çalışması için Ethernet'ya da Wi-Fi'ın EN0 olması gerekmektedir. Sizin Ethernet EN1 olarak tanınmış diye öyle.
EFI paylaşmadan önce Config'te deviceproperties kısmına gelip "add all PCI devices" seçeneğini seçip Config'i kaydedin. Ardından o şekilde EFI'yi upload ediniz.Eki Görüntüle 1587400

Hocam o EFI'yi indirmeyin o zaman bir saniye.

EFI paylaşmadan önce configte DeviceProperties kısmına gelip "Add all PCI Devices" seçeneğini seçip config'i kaydedin. Ardından o şekilde EFI'yi upload ediniz.Eki Görüntüle 1587400
Hocam buradaki ayarları yaparsam düzelebilir mi ?

iMessage ve diğer servisleri OpenCore ile düzeltme

Geri
Yukarı