B450M S2H sistem toplama

Bütçe
6471
SSD kullanan ve bilen biri olarak sorunlu olduğunu söyleyebilirim. Güç kaynağı da Frisby hiç güven vermiyor.

Peki ne önerebilirsiniz?
Kötü. Kasa ve PSU kötü, SSD ise sorunlu. Bütçeyi biraz daha yükseltme imkanınız var mı?

Peki kasanın kötü olma sebebi nedir? Bana iyi bir marka diye söylemişlerdi.

En fazla 7500 TL'ye çıkabilirim.
İleride ekran kartı alma planınız mı var? Yakın zamanda kart alma planınız yoksa bu sistemin fiyatı makul şu anda:
Peki kasanın kötü olma sebebi nedir? Bana iyi bir marka diye söylemişlerdi.
Hava akışı iyi değil, önü tamamen kapalı zaten.

İleride ekran kartı alma planınız mı var? Yakın zamanda kart alma planınız yoksa bu sistemin fiyatı makul şu anda:

Hava akışı iyi değil, önü tamamen kapalı zaten.

İleride ekran kartı alma planım var tabii. Ama fiyatların ileride nasıl olacağı belli olmuyor ne yazık ki. O yüzden tam emin değilim. Gönderdiğiniz sistemi beğendim ama site pek tanıdık gelmedi güvenli olduğunu düşünüyor musunuz?

İleride ekran kartı alma planım var tabii. Ama fiyatların ileride nasıl olacağı belli olmuyor ne yazık ki. O yüzden tam emin değilim. Gönderdiğiniz sistemi beğendim ama site pek tanıdık gelmedi güvenli olduğunu düşünüyor musunuz?
Site güvenilir. Sistemin tek sorunu PSU'nun kalitesiz olması ancak onu da satıp değiştirebilirsiniz. 7.000 TL'ye başka böyle sistem yok piyasada.

Site güvenilir. Sistemin tek sorunu PSU'nun kalitesiz olması ancak onu da satıp değiştirebilirsiniz. 7.000 TL'ye başka böyle sistem yok piyasada.

Anladım. Peki PSU kalsa sorun olur mu çünkü satmakla uğraşmak istemiyorum.

Ve evet sistem çok ucuz. Ve bayağı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı