B450M S2H SSD önerisi

Hocam 240GB olarak SanDisk ve Kingston var. Ve önerdiğiniz SSD'ye göre fiyatı çok daha uygun.

O zaman SSD önerinizi bekliyorum hocam.

SanDisk SSD Plus kronik sorunlu alınmaz. Kingston A400 ise bunun kadar iyi değil. Ben ya attığımı, ya da Patriot Burst'ü öneririm. (Düşük bütçe)

Arkadaşlar elimde 1 tane 1TB HDD ve 1 tane 300GB HDD var. Ben bunun yanına bir tane de SSD almak istiyorum. Sorun şu ki bu depolama mevzusu konusunda pek bir bilgim vs. yok. O yüzden sizlere danışmak istedim. Maksimum 450 TL bütçem var aslında ama o paranın 200TL'si ile mousepad almayı da planlıyorum bir yandan. Ama önereceğiniz SSD kafama cidden yatar ve almak istersem tüm parayı SSD'ye de verebilirim. Anakartımda (B450M S2H) 1 tane M2. yuvası var. Sorun şu ki bu fiyat bandında M2. almaya değer mi? Yani kaliteli SATA SSD mi yoksa ortalama veya kötü bir markanın M2. SSD'si mi? Ve SSD almamdaki asıl amacım genel performans sağlamak. 240GB SSD alıp içine sadece bir tane oyun hızlı açılsın yükleme süresi kısalsın diye yükler miyim bilmiyorum.(O oyunda olsa olsa 2077 olur Hemen oyun bitsin diye 😀 😀) Buna göre bir tavsiyeniz var mı?
Bütçeniz için en uygun ürün budur.

Arkadaşlar elimde 1 tane 1TB HDD ve 1 tane 300GB HDD var. Ben bunun yanına bir tane de SSD almak istiyorum. Sorun şu ki bu depolama mevzusu konusunda pek bir bilgim vs. yok. O yüzden sizlere danışmak istedim. Maksimum 450 TL bütçem var aslında ama o paranın 200TL'si ile mousepad almayı da planlıyorum bir yandan. Ama önereceğiniz SSD kafama cidden yatar ve almak istersem tüm parayı SSD'ye de verebilirim. Anakartımda (B450M S2H) 1 tane M2. yuvası var. Sorun şu ki bu fiyat bandında M2. almaya değer mi? Yani kaliteli SATA SSD mi yoksa ortalama veya kötü bir markanın M2. SSD'si mi? Ve SSD almamdaki asıl amacım genel performans sağlamak. 240GB SSD alıp içine sadece bir tane oyun hızlı açılsın yükleme süresi kısalsın diye yükler miyim bilmiyorum.(O oyunda olsa olsa 2077 olur Hemen oyun bitsin diye 😀 😀) Buna göre bir tavsiyeniz var mı?

Fiyatına göre teknik özellikleri güzel. Kingston A2000 250GB 2000/1100MB/S NVMe M.2 2280 PCIe SSD (SA2000M8/250G) | Trendyol

Arkadaşlar mousepad konusunda konu zaten açtım. O konu hakkında bir fikrim var. Ben sadece şunu al pişman olmazsın derseniz bütçemi 450tl yapabilirim dedim.
450 ₺'nin 200 ₺'si ile mousepad alırsanız alacağınız M2 SSD'den hayır gelmez. Fareniz daha kaygan olsun diye kozmetiğe o kadar para vereceğinize performans artışı için M2 SSD alın.
Bir mousepadi 200 ₺ yapacak kadar ne özellik koymuş olabilirler çok merak ediyorum. Tahmin edeyim, ışıklı.
Aynen. 😀 Aşırı rgb takıntım var. Ama bir M2 ssd öneriniz varsa dinliyorum hocam.

200 lirayı performans amaçlı harcamanız daha mantıklı olur.

Arkadaşlar soruyu bir de şöyle sorayım mousepad olayını unutun ve benim 450TL bütçem var. O zaman ne önerirsiniz hem SATA hem m2. olarak?

Bütçeyi 50 TL aşağıda alttakinin okuma hızı daha çok iyi.
Kingston A2000 250GB 2000/1100MB/S NVMe M.2 2280 PCIe SSD (SA2000M8/250G) | Trendyol

Geri
Yukarı